Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Nová show Like House: 20 žhavých fotek kamarádek Maru a Lady

Nová show Like House: 20 žhavých fotek kamarádek Maru a Lady
Zdroj: Se souhlasem Lady Horové a Marie Rosecké
+ Dalších 16 fotografií
Vyžhavená tělíčka!
Marie Rosecká (19) a Lada Horová (18), dvě nejlepší kamarádky, se utkají o přízeň diváků v nové reality show Like House, která od začátku dubna poběží na televizi Prima. V naší galerii se můžete podívat na jejich nejžhavější fotky!

"Jsem prostě svá a dělám to, co chci," tak se popisuje Marie Rosecká, všem známá jako Maru. Ta má na TikToku už 400 000 sledujících, na Instagramu skromnějších 43 000. "Nikým se neinspiruju. Jedu podle sebe a jsem taková, jaká jsem," říká devatenáctiletá TikTokerka, která stráví tři měsíce po boku dalších influencerů zavřená ve vile. Mezi nimi bude i její kamarádka, Lada Horová

Ta o účinkování v nové reality show Like House říká: "Miluju zábavu, miluju šílený nápady a podle mě je tohle dost šílený nápad. Přece jenom budu tři měsíce bydlet s bandou influencerů v jednom baráku. Bude to fajn zážitek a určitě se máte na co těšit!" "Říkala jsem si, že to pro mě bude skvělá příležitost, a zároveň spousta srandy s kamarády," dodává k tomu Maru.

Kromě přízně diváků budou influencerky soutěžit také o peněžní výhru. Lada by odměnu bez váhání rozdělila mezi zbytek party. "Bez výhry jsem dokázala žít i teď," říká skromně. Pro ni je totiž tahle soutěž hlavně sbíráním zkušeností. Stejně to vnímá i Marie, která by si svou část výhry schovala na bydlení. Hned první Mariino video, které nahrála, točila s kamarádkou ve škole. A cesta na vrchol nebyla jednoduchá. Zato Ladino první video bylo na svou dobu poměrně vitální, a také virální. Na TikToku sdílela, jak skáče v pyžamu po trampolíně plné sněhu. A to k úspěchu stačilo.

Ladu nyní sleduje na TikToku 140 000 fanoušků, na Instagramu 38 000. Osmnáctiletá influencerka se snaží být ve všem originální. "Lidé v mém okolí se bojí spontánních nápadů," říká. Jenže Marie ráda vybočuje z komfortní zóny. "Když mi teď řeknete, ať si jdu skočit bungee jumping, půjdu. Jsem spontánní magor," přiznává mladá influencerka.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy