Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová seznamovací aplikace Pinkilin v Česku! S těmito sexy krasavci se můžete seznámit už dnes!

S těmito krasavci můžete mít rande už dnes!
Zdroj: Pinkilin
+ Dalších 5 fotografií
Jste sami, hledáte lásku nebo si chcete jen povyrazit? Nová seznamovací aplikace Pinkilin je v plném proudu! Nejen že na ní najdete spoustu krásných žen, ale můžete se seznámit i s pořádnými fešáky! Tyhle muže na ulici určitě nepotkáte!

Zapomeňte na Tinder! Česko má teď v oblasti seznamování přes mobilní aplikace nový hit. Jmenuje se Pinkilin, stvořili ho v únoru 2016 dva brněnští právníci a už se přes něj seznamuje několik desítek tisíc Češek a Čechů.

Tato seznamovací aplikace je hodně výjimečná a má několik vychytávek. Seznámíte se mnohem snadněji a rychleji si domluvíte rande. Nadšené jsou z Pinkilinu především dámy, protože na této seznamce hledá lásku spousta krásných mužů. Takové na ulici rozhodně nepotkáte! A ženy z nich šílí.

Takže, dámy, pokud jste single a nebaví vás zažívat osamělé večery a noci, neváhejte a stáhněte si aplikaci Pinkilin. Představte si, že ještě dnes, na Valentýna budete mít rande s některým z těchto krasavců. A co víte, třeba se z toho vyklube láska na celý život. Minimálně prožijete velmi zajímavý večer. A to za to rozhodně stojí! Appku si stáhnete rychle na App Store nebo Google Play.

Související články

Další články