Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nová sexuální dimenze: Okořeňte si afrodiziaky svůj sex a zažijte nezkrotný uragán plný vášně!

Zdroj: Profimedia.cz

Afrodiziaka jsou látky, co zvyšují sexuální touhu a podporují vzrušení. Jejich název vznikl podle antické bohyně Afrodity, která připravovala svým milencům nápoje lásky, po nichž jí nikdo nemohl odolat. A neboť se Afrodita měla zrodit z mořské pěny, připisují se afrodiziakální účinky právě darům moře. Přírodních afrodiziak však existuje spousta.

Jestli si již ani nemůžete vzpomenout, kdy naposledy jste se spolu vášnivě milovali, zkuste vylepšit svůj milostný život pomocí afrodiziak, která ve spojení s daným znamením zvěrokruhu dokáží probudit i ty nejskrytější sexuální fantazie.

Žár a živočišnost impulzivních Beranů nastartují máta, šalvěj či levandulová koupel. Banány, jež jsou považovány za afrodiziakum i pro svůj tvar a krémovou barvu, vám rovněž skvěle poslouží, zejména, když je polijete rozehřátou čokoládou.

Smyslné a zároveň mlsné Býky nažhavte přímo čokoládou, jež patří mezi nejsilnější afrodiziaka. Obsahuje beta-endorfin, co stimuluje vznik příjemných pocitů, a fenyletylamin, který vylučuje mozek zamilovaných. V kombinaci s jahodami a vanilkou se těšte na sexuální orgie.

Přelétavým Blížencům připravte lahodný chřest, probudí jejich libido a sexuální žádostivost. Kromě celé řady prospěšných látek obsahuje chřest i kyselinu listovou, jež je velmi důležitá pro ženskou i mužskou plodnost.

Spalující vášeň u mazlivých Raků probudíte pokrmem z celeru, který byl jako přírodní afrodiziakum používán už ve starověkém Egyptě. Milostné vzrušení a žhavý sex podpoří i granátové jablko, s nímž byla hojně spojována právě Afrodita, bohyně lásky a krásy.

Nespoutaného Lva ovládněte pomocí medu, na sexuální touhu má velmi pozitivní vliv. Vždyť medovina bývala kdysi nápojem novomanželů, aby v nich vyvolala dostatek vášně. Od toho se i líbánkám říká medový měsíc (honeymoon).

U po dokonalosti vždy toužící Panny rozpoutá sexuální uragán skořice, jež svými účinky jemně dráždí pohlavní žlázy. Spolehlivými povzbuzovači budou svařené víno se špetkou skořice, ale i pečené jablko se skořicí.

Váhy jsou spokojené jen při harmonickém vztahu. K divokým sexuálním hrátkám je přimějete černým pepřem, který dodá vašemu postelovému řádění větší grády. Nachystejte čerstvé sýry a jemně je opepřete, výraznou chuť zjemní hroznové víno.

Pohled tajemného Štíra může být až nadpozemsky hypnotizující. Dokonale žhavou noc vyvoláte vůní citrusů, mandarinky a pomeranče. Toužíte-li po opravdu temperamentním milování, zvolte silně aromatický rozmarýn.

Empatického a zároveň drsného milence probudí u společenských Střelců máta a šalvěj. Chuť na sexuální hrátky zvýší také zázvor, jehož dužnaté oddenky mají velmi intenzivní pikantní chuť s nádechem exotiky.

Jedinečná vůně hřebíčku je známá již z historie našich předků. Pro zdrženlivé Kozorohy připravte opojný nápoj dobrého vína se špetkou hřebíčku, který náležitě povzbudí jejich erotickou představivost a smyslnost.

Nespoutané Vodnáře rozpálí chilli, které jim vrátí jejich sexuální apetit. V mírných dávkách je povzbudí i alkohol se svými euforizujícími účinky. Zázraky umí též vanilka, stačí přidat do koupele pár kapek vanilkové esence.

Zasněné Ryby naladíte zpět na jejich erotickou vlnu exotickým avokádem, jež bývá oceňováno jako sexuální stimulant. Důležitá látka je obsažena v jeho pecce, po konzumaci avokáda dostanou vaše postelové hrátky naprosto jiný rozměr.

A na kdy můžete spřádat své afrodiziakální plány? Podívejte se, co říká váš erotický horoskop

Související články

Další články