Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nová seriálová vlna je tu. Stream.cz představuje Kadeřnictví

To je partička.
Zdroj: Stream.cz
+ Další 2 fotografie
Seriál z prostředí kadeřnického salónu, kde hybnou silou jsou ženy několika generací, které řeší ty nejsložitější otázky světa, jako jsou například vztahy, práce, děti, móda a životní styl. V hlavních rolích se představí Jana Krausová (64), Veronika Gajerová (55), Nela Boudová (50), Jana Stryková (39), Patricie Solaříková (29), Jana Bernášková (37) a Natalie Holíková. Novinka plná zábavných dialogů se bude vysílat čtyřikrát týdně v šestiminutových dílech, a to od pondělí do čtvrtka. Diváci se na ni mohou těšit už v květnu na Stream.cz.

Stream.cz odtajnil první novinku, pod kterou se podepíše šéf hrané tvorby Daniel Strejc a přizvaný tým tvůrců pod vedením scenáristy Rudolfa Merknera (Vyprávěj, Bobule, Rafťáci) a režiséra Bisera Arichteva (První republika, Vyprávěj).

Děj

Zuzana (Jana Krausová) ve svém malém kadeřnictví na rušné ulici zaměstnává několik generací žen – od starší experimentátorky Mariky (Veronika Gajerová), přes upovídanou modelku Lucku (Jana Bernášková), věčnou smolařku Radku (Jana Stryková), ztřeštěnou nehtařku Nelu (Patricie Solaříková) až po novopečenou posilu v podobě své nezávislé vnučky Anety (Natalie Holíková), které pravidelně chodí radit všeznalkyně Gita (Nela Boudová). V kadeřnictví se střídají klienti ze všech možných sociálních vrstev. Mladí i staří, bohatí i chudí, muži i ženy, děti i studenti. A protože směna je dlouhá, Zuzana se nebojí svých mladších kolegyň i zákazníků ptát na ty „nejzávažnější“ životní otázky. Ať jsou jakkoliv bláznivé.

Trailer na kadeřnictví najdete ZDE.

Související články

Další články