Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nová reality show Like House: Do vily zavřou tyhle 4 žhavé krásky, kterou budete šmírovat?

Nová reality show Like House: Do vily zavřou tyhle 4 žhavé krásky, kterou budete šmírovat?
Zdroj: Se souhlasem Lady Horové a Barbory Stříteské
+ Dalších 12 fotografií
Už brzy
6. dubna startuje na Primě nová reality show LIKE HOUSE. V soutěži ve stylu VyVolení se o přízeň diváků poperou oblíbení čeští influenceři a influencerky. Připravili jsme pro ás galerii plnou sexy fotek těchto žhavých mláďat.

Osm influencerů, tři měsíce a jedna vila! To je nová reality show TV Prima s názvem LIKE HOUSE, ve které se představí osm různých influencerů, známých především ze sociální sítě TikTok. Na tři měsíce se uzavřou známí čeští influenceři a influencerky před světem do jedné vily. Běžný den mladých lidí, lidí, kteří se živí sociálními sítěmi, tak budete moci pozorovat ze svých obrazovek. TV Prima se tak snaží přiblížit staršímu publiku, jak žije dnešní digitální mládež.

"Soutěžící se poperou i s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. "Rodičům jsou sociální média často vzdálená, a díky této reality show konečně poznají současný svět mladých lidí,“ říká programový ředitel televize Prima Roman Mrázek. Každá epizoda nové reality show bude postavena na třech základních pilířích. "Zaprvé budou kamery natáčet každodenní život influencerů. Zadruhé uvidíme, jak se vypořádají s úkoly a výzvami, které odkryjí jejich pravý charakter, a zatřetí budeme sledovat jejich boj o diváckou přízeň a výhru ve výši půl milionu korun,“ vysvětluje kreativní producent Pavel Nosek.

Připravili jsme pro vás galerii sexy krásek, na které se můžete od dubna ve vile těšit. Kromě žhavých slečen se můžeme těšit ale taky na pány. O přízeň diváků si zasoutěží Tomáš Běhounek (19), Adam Kajumi (22), Jan Svěcený (21) a Marek Valášek (23).

Holka do nepohody Lada Horová

Lada Horová (18) je pro každou legraci. Je jí osmnáct a už má dvě tetování. Žije tady a teď, pro strach má uděláno a je spontánní. Sama sebe popisuje jako malého, šíleného blázna. S další soutěžící, Marií, kolaborovaly na několika videích. Svoje fanoušky zaujala kromě krásy také svým stylem.

Tajemná a prostě svá Barbora Chvojková

Barbora Chvojková (18) se neztratí. Drobná kráska neskrývá svou lásku k tetování. Je to ďáblice, co miluje tajemno, černou barvu, Halloween a díly vesmíru. Proměnlivou osobnost lidí přirovnává k síle měnícího se měsíce. Miluje výzvy, challenge a je prostě svá.

Sebevědomá rebelka Marie Rosecká

Marie Rosecká (19) má jen svoje vlastní pravidla. Její největší inspirace? Ona sama. Co si myslí ostatní? Nezájem. Marie je populární na TikToku, svými videy prý pomáhá lidem a plní si svůj sen. Víc, než 400 tisíc followers sleduje Mariina taneční a zábavná videa. Jak ale uspěje devatenáctiletá kráska ve vile?

Ztřeštěná Barbora Stříteská

Dvaadvacetiletá Barbora Stříteská (22) je pořádně ztřeštěná. Má ráda srandu a umí si ji udělat i sama ze sebe, což dokazuje vtipnými videy, kterými baví své followers na TikToku. Je to přátelská slečna, která by se pro ostatní rozdala. Její fanoušky kromě Bářiny krásy a vypracovaného těla zaujal právě její dokonalý smysl pro humor.

Související články

Další články