Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nová reality show First Dates na Primě: Další rande naslepo před tuctem kamer plné naděje i trapasů

Nová seznamovací reality show našla inspiraci v úspěšném televizním pořadu First Dates.
Zdroj: archiv TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
první rande
Reality show First Dates se už brzy začne natáčet v Čechách, moderovat ji bude Zdeněk Pohlreich. Televize Prima pro ni hledala ženy i muže od osmnácti do stovky. Pořad, ve kterém se sejdete na rande naslepo, a to hned v restauraci prošpikované kamerami, pochází z Anglie. A diváci i účastníci reality show si ho oblíbili. I když taková zkušenost může nachystat řadu trapasů, jako třeba když se potkáte s někým, s kým už jste dřív chodili. Příležitost k seznámení nezastavila ani koronavirová pandemie.

Seznamka First Dates neboli „rande naslepo“ se už zanedlouho dostane i na české obrazovky. Reality show vznikla ve Velké Británii a diváci si ji tam velmi oblíbili. U nás se bude vysílat na TV Prima. Nedávno odstartoval casting v Česku a začít má brzy i samotné natáčení.

"Do reality show televize Prima hledá nezadané diváky ve věku od osmnácti do sta let, kteří nemají čas či odvahu se seznámit nebo nevěří anonymním seznamkám na internetu," popisují tvůrci zábavné show.

TV Prima zatím neukázala, na co se diváci a hlavně účastníci reality show můžou těšit. Je jasné, že u prvního rande bude spoustu kamer, takže pozornosti neunikne sebemenší trapas, a dokonce ani verdikt, jestli bylo rande dobré, nebo naopak. Rozhodnutí obou totiž zazní přímo na kamery.

First Dates v zahraničí je plné trapasů

O trapasu by mohla vyprávět sedmačtyřicetiletá Emma. "Panebože, já ho znám," zaznělo v první sérii televizní seznamky. Na rande naslepo totiž přišel muž, se kterým Emma už kdysi chodila. "Měla jsem spoustu zajímavých rande, divné, krátké, se ženou," poznamenala svobodná matka. Do First Dates se přihlásila, protože jí scházel někdo, s kým může sdílet svůj život.

A videoserver YouTube nabízí další zajímavé sestřihy z britské verze First Dates. Takže ať chcete zkusit štěstí a hledáte vztah, nebo vás jen láká představa být v reality show, dojmy můžete načerpat právě na YouTube. V jednom díle rande dvou mužů skončilo ještě dřív, než začalo. Vzhled a pár slov stačilo, aby se druhý rozhodl, že dál nechce pokračovat.

First Dates: Rande naslepo před kamerou

"Nový pořad jim připraví seznámení tváří v tvář a pomůže najít partnera nebo partnerku pro hezké i těžké chvíle. Diváci také můžou přihlásit někoho, kdo si podle nich lásku zaslouží," popsala TV Prima záměr, s jakým bude pořad vznikat.

A není to poprvé, co se na obrazovkách objevuje televizní seznamka. V minulosti přišla TV Nova s pořadem Rande, který byl ve své době nejen zábavou pro diváky, ale také příležitostí k seznámení. Teď už je spíš vzpomínkou na divokou dobou devadesátých let.

Tentokrát se v pořadu navíc potkají vždy jen dva lidé, kteří spolu „vyrazí“ na večeři nebo skleničku. Před kamerami se pak má odehrát všechno, co se mezi nimi ten večer stane, a na konci se rozhodnou, jestli spolu pokračovat. Kdy se dostane první díl na obrazovky, je i vzhledem k pokračující pandemii koronaviru nejasné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy