Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nová řada Výměny manželek: Jak zvládne pedantka domácnost invalidy bez prstů na mateřské?

Bude to hodně emocionální Výměna manželek.
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Premiérové díly Výměny manželek jsou tu! Nová řada startuje jako obvykle ve středu od 20.20 na Nově a jako obvykle se potkají dvě rodiny. Jedna bude z České Třebové, druhá z Keblice. Co se bude dít tentokrát? To se budete divit!

První rodinku tvoří Gabriela (41), její manžel Honza (36) a dcerka Julie (8). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (26), Pavlem (51), dcerami Dominikou (9) a Terezou (9) a synem Pavlem (3), kteří žijí v Keblici.

Velký věkový rozdíl prý Veronice a Pavlovi nevadí, rozumí si i přes to, že manžel je o více než 20 let starší. Co je ale problém, je Pavlova nehoda, která všem zkomplikovala ži­vot.

Pavel bohužel přišel o čtyři prsty na pravé ruce a zbyl mu jenom palec. Rodina se tak dohodla, že otec zůstane na mateřské dovolené a živit rodinu bude Veronika. Ta má tři zaměstnání a musí se při třech dětech pořádně otáčet.

Úklid není Pavlova silná stránka, což vytočí pedantskou novou manželkou Gabrielu, která se na 10 dní dostane do nové rodiny. Bude zoufalá a dojde i na slzy. Dostane se nakonec ze šoku a poradí si?

Související články

Další články