Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nová přítelkyně Brada Pitta: Kdo je pihatá míšenka Alia Shawkat

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
milenka
Ukázalo se, že Brad Pitt (55) je dokonalý tajnůstkář. Už několik měsíců má být totiž ve vztahu s herečkou Aliou Shawkat (30). Románek těchto dvou celebrit na svém Instagramu propálila politička Meral Melika Duran a svět se nyní zajímá, kdo je pihatá kráska po Pittově boku.

Nová přítelkyně Brada Pitta, americká herečka Alia Shawkat, se narodila 18. dubna 1989 v Riverside v Kalifornii rodičům Dině a Tonymu Shawkatovým. Její otec je Íránec, matka Norka, Irka a Italka. Na obrazovkách se poprvé objevila v roce 1999, když dostala příležitost si zahrát v tehdy populárním seriálu JAG. Tou dobou jí bylo pouhých 10 let.

Alii se na hereckém poli velmi dobře daří. Za sebou už má celkem 82 rolí a v roce 2020 si na konto s jistotou připíše jednu další. Čeští diváci ji mohli vidět například v seriálech Veronika Mars, Beze stopy či Vzkvétající město. Zahrála si ale ve filmech jako Budiž světlo, Vyfič! nebo Blaze.

Kromě herectví se ale Shawkat věnuje i jinému umění. Kresba je jednou z jejích největších vášní a navíc je v ní velmi dobrá. Své obrazy vystavovala v galeriích nejen v Americe, ale dokonce i v Paříži. Rovněž miluje hudbu, a když má čas, ráda si zazpívá v jazzovém nočním klubu.

Přirozený talent

Je až s podivem, že někdo tak talentovaný jako Alia Shawkat se věnuje hlavně pouze herectví. Kromě kreslení a zpěvu se ve volném čase totiž ráda věnuje i jízdě na koni, krasobruslení, tanci a hře na piano. Je navíc velmi vzdělaná a umí plynule mluvit sedmi jazyky. Co myslíte, vybral si Brad dobrou náhradu za bývalou manželku Angelinu Jolie

Související články

Další články