Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nová přítelkyně Bena Cristovaa letí reprezentovat Česko na Miss World! Předvede odvážné modely

Zdroj: Miss Czech Republic
+ Dalších 7 fotografií
Loňská vítězka Miss Czech Republic 2017 Kateřina Kasanová (19) se připravuje na světovou Miss World, která se bude konat v Číně a o titul budou bojovat krásky ze 130 zemí. Kateřina odlétá 9. 11. a bude trávit měsíc bez svých nejbližších, nebo za ní snad přiletí nová láska Ben Cristovao?

Kateřina Kasanová, Miss Czech Republic 2017 a Miss World Czech Republic 2018, odlétá 9. 11. do Číny, destinace Sanya, na měsíční cestu, kde bude bojovat o světovou korunku Miss World 2018. Na soutěž jí byly navrženy troje různé šaty, které při této příležitosti předvedla a některé kousky jsou opravdu odvážné.

Model od návrhářky Terezy Sabáčkové je velmi ženský a dost odvážný. Šaty jsou z průhledné látky a zdobí je bílá krajka, která místy odhaluje dokonalé tělo Kateřiny. Další šaty jsou z dílny Dominika Navrátila a Davida Hanykýře. Šaty vybírali společně s úřadující Miss Kateřinou, ale nakonec se shodli, že všechny 3 kousky budou v bílé barvě.

I když bude trávit Kateřina v Číně celý měsíc, vypadá to, že sama nezůstane. V rozhovoru pro web super.cz prozradila, že pokud to bude možné, navštíví ji rodiče, ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29), a jak sama potvrdila, možná i její aktuální přítel Ben Cristovao (31).

V galerii naleznete fotografie všech modelů a půvabné úřadující Miss, která svým netradičním vzhledem bude bojovat o titul Miss World a doufáme, že naše úřadující vítězka uspěje a přiveze domů pro naši republiku úspěch.

Související články

Další články