Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nová přítelkyně Baláže, expřítele Slovákové: Nela Martinovi křivdí, povím vám, jaký je!

Zdroj: instagram
+ Dalších 52 fotografií
Nela Slováková (28) svůj vztah s Martinem Balážem ukončila po několika letech zčistajasna. Netrvalo dlouho a expartneři začali veřejně válčit o drahé dary, kterými se zásobovali po celou dobu vztahu. Také si krátce po rozchodu Nela i Martin našli nové polovičky a právě nová přítelkyně Martina Baláže Iveta Kindlmanová promluvila o tom, jak vnímá chování Nely a jakým partnerem je Martin.

Mnoho lidí zaregistrovalo velmi emotivní rozchod Nely Slovákové (28) s jejím dlouholetým partnerem Martinem Balážem, který pochází ze Slovenska. Byli spolu několik let a rádi veřejně ukazovali, jak skvělý život plný luxusu vedou. Karta se ale obrátila v momentu, kdy se dvojice rozešla, a začalo peklo!

Policie, vracení drahých dárků, ale i nenávistné vzkazy skrz sociální sítě! To vše proběhlo v poměrně krátké době a Nela dnes svému expartnerovi nemůže přijít na jméno. Jak sama řekla, je to chudák, který po ní chtěl vrátit veškeré drahé dárky a spor o retro skútr Vespa řešil dokonce přes policii. Nela se nebála zaútočit ani na dívku která je momentálně přítelkyní Martina s tím, že se jedná o striptérku, kvůli které jejich vztah ztroskotal.

Zmiňovanou dívkou má být právě modelka, choreografka a tanečnice Iveta Kindlmanová, která si ale z ostrých slov Nely nic nedělá a podle ní je pravda jinde! „Já si myslím, že Nela zná moc dobře rozdíl mezi go-go tanečnicí a striptérkou. Vůbec jsem její narážky neřešila. Lidi, co mě znají, vědí, co dělám, a podporují mě. Doteď o této situaci tvoří vtipy a vždy mě na úkor toho pobaví,“ prozradila Iveta.

Také se ale rozhodla objasnit tvrzení, že se s Martinem podle Nely scházela, když ještě tvořili pár: „Jelikož jsem spolupracovala v té době s Martinovou firmou, tak ano, párkrát jsme se viděli, ale vždy to bylo čistě pracovně. Poprvé jsme se setkali mimo pracovní čas, když už tvořila Nela pár s jejím novým přítelem.“

Je ale opravdu podnikatel Martin Baláž tak sobecký a bezpáteřní člověk, jak tvrdí Nela? „Na první dojem může působit jako frajírek, ale skutečnost je úplně jiná. To, jak člověk působí, nemusí být vždy až taková pravda. Upřímně se mi nelíbilo, jak řešil materiální věci, ale zjistila jsem, že v hloubi duše je to opravdu skromný člověk. Zkrátka mám ho ráda za to, jaký je,“ dodala nová partnerka Iveta.

Do hádky mezi Nelou a Martinem vidí i samotná Iveta a má k tomu co říct. Prozradila svůj pohled na celou kauzu: „Neznáme se a nesoudím lidi na úkor toho, co se o nich říká. Navíc Martin se o ní nikdy špatně nevyjadřoval, ale jak se zachovala v některých situacích po rozchodu, bylo podle mě nepřiměřený,“ řekla na konec.

Související články

Další články