Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nová postava ve Slunečné zamotá hlavu Filipu Blažkovi: Na Tomáše má políčeno fikaná Erika

Nová postava ve Slunečné zamotá hlavu Filipu Blažkovi: Na Tomáše má políčeno fikaná Erika
Zdroj: TV Prima archiv
+ Dalších 6 fotografií
slunečná
Jako velká voda se na Slunečnou přižene Erika v podání Kristýny Kociánové, která hraje herečku. Tu přivedou Kratinovi, protože chtějí pomoc Tomovi, když si vymyslí před sociálkou, že má přítelkyni a není na výchovu dětí sám. A protože plán musí být neprůstřelný, je třeba tu holku zhmotnit, a ne se o ní jen bavit.

Kristýna Kociánová se ve Slunečné objeví jako coby vzdálená sestřenice rodiny Kratinových podává pomocnou ruku Filipu Blažkovi a jeho dvěma synům.

Herečka hraje herečku, a ještě k tomu falešnou přítelkyni

"Erika je ztřeštěná herečka, tak jsem to tak nějak pojala. Postupně se ale vyvíjí, a co diváci uvidí třeba za dva měsíce, bude úplně jiné," prozrazuje Kristýna Kociánová.

"Jede pomoci, o nic jí nejde, tak se rozhodně nechce nechat odbýt, protože Tom v podání Filipa Blažka není z nápadu zrovna nadšený. Jí to ale nevadí, nevzdává se a chce pomoci."

"Je to jako v životě, dokud máte nadhled, tak jste daleko uvolněnější, a ve chvíli, kdy se do něčeho, nebo někoho zainteresujete, tak ten nadhled ztrácíte a věci se mění," naznačuje osud své postavy herečka.

Herečka měla před nastoupením do Slunečné respekt

"Musím říct, že když jsem nastoupila do Slunečné, měla jsem respekt. Byla jsem nervózní, ocitla jsem se v novém prostředí a docela jsem měla ze začátku i přeřeky. I když mám herecky už něco za sebou, tak je člověk pokorný, když někam přijde jako nováček. Když se ale vrátím k tomu Filipovi, tak pro mě nebyl takovým tím princem, kterého milovaly všechny dámy. A to nemyslím rozhodně zle. Filip je báječný herecký partner, obrovský charakter a člověk, kterého si velmi vážím. Dokonce jsme spolu točili jeden projekt, kde jsme byli manželé,“ prozrazuje herečka svůj postoj k Blažkovi, který ztvárnil v minulosti hlavní roli Matěje ve filmu Nesmrtelná teta.

To, že herečka hraje herečku, a ještě k tomu falešnou přítelkyni, není Kristýně až tak úplně cizí

Jednou tak zachraňovala svého kolegu před dotěrnou slečnou. „Loni v létě jsem byla na svatbě našich společných známých a byl tam i jeden kolega, kterého nebudu jmenovat. Neustále se do jeho společnosti vtírala jedna připitá slečna, a protože on je gentleman a slušně vychovaný kluk, tak se jí nebyl schopný zbavit. Bylo mi ho líto, tak jsem k němu přišla, chytla ho kolem ramene a dotyčné jsem udělala takovou etudu, že je to můj kluk a ať slečna odkráčí. Pochopila to, odešla a on měl pokoj,“ směje se herečka, která se na diváky Slunečné moc těší a je zvědavá, co na ni řeknou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy