Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nová postava v Ulici zamotá hlavu osamělé Aničce: Aleš Procházka řekl, proč se bál

Zdroj: profimedia.cz / TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
ulice
U Liškových bude po Vánocích pěkně veselo. Alice se zamotala do pavučiny lží, kdy si jako Laura telefonuje s Danem, aby měla přehled o jeho duševních pochodech a mohla mu v případě potřeby pomoct. Kvůli Bedřichovi, s kterým plánují motorkářskou cestu po Vietnamu, se rozhodne s prací na erotické lince seknout. Vše bohužel stejně nakonec praskne a výsledkem je velká vztahová krize, kterou se oba pokusí překonat. Jakou roli v tom sehraje Miloš? Ančina vášeň pro fotografování a charizmatického Šimona nabírá na obrátkách, místy se chová jako náctiletá. Zdá se, že jejich sblížení nic nebrání a můžou si naplno užívat nezávazného vztahu ve zralém věku. Dopadne všechno tak, jak si Anča přeje?

Šimon Fliegel je postava, kterou diváci poznali teprve nedávno. Aleš Procházka, jeho představitel, je v Ulici nováčkem, proto bylo důležité ho vyzpovídat, aby se o něm diváci dozvěděli něco víc. Třeba i to, proč je divákům Alešův hlas tak povědomý.

  • Jak byste představil svou postavu v seriálu Ulice?

Šimon Fliegel je profesionální fotograf. Světoběžník, který pracovně procestoval celý svět, a kvůli cestování a množství práce neměl čas na vztahy ani na založení rodiny. Teď se tedy vrátil zpátky z cest a potkal Anču.

  • Máte s Šimonem něco společného?

Něco asi jo. Je to docela pohodář. Má smysl pro humor. To by nás mohlo spojovat. Když jsem byl mladší, tak jsem také moc rád fotil. Můj tatínek byl herec v Kolínském divadle a tam měli temnou komoru. Pro mě jako pro kluka to bylo velké dobrodružství a vyvolávat fotky postaru mělo své kouzlo. Ještě na DAMU jsem si s focením trochu pohrával.

  • To znamená, že fotit opravdu umíte?

Abych se přiznal, tak těm novým moderním foťákům už moc nerozumím. Ale naštěstí hraju s Ljubou Krbovou, která je výborná fotografka. Radí mi nejen, co se týče techniky focení,ale třeba i s nepřesnostmi v textu.

¨
  • Jak se vám s ní vůbec hraje?

Mám velké štěstí na obě herecké kolegyně Ljubu Krbovou i Vandu Hybnerovou. Obě holky jsou výborné, takže se mi s oběma velmi dobře spolupracuje. Napadá mě, že s Ljubou se znám už opravdu dlouho. Zatím jsme spolu nic netočili, ale jeden čas nás dávali často spolu jako dva hlasy v dabingu.

  • Jak se vám ten uliční kolos vlastně líbí?

Bál jsem se toho. Když jsem sem přišel na první natáčecí den a viděl, jak se všichni znají, a přitom já ještě neznal nikoho, bylo to zvláštní. Ale záhy jsem zjistil, že štáb i všichni kolem jsou bezvadní. Člověk se sem opravdu těší.

  • Většina diváků bude znát především váš hlas z dabingu. Koho vlastně dabujete?

Zkusím to stručně. Tom Hanks, Kevin Spacey, John Cusack, Clive Owen (Kobra 11), agent Cooper (Twin Peaks) a mnoho dalších.

Související články

Další články