Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová postava v Ulici pořádně zamíchá vztahy: Rozdá si to horkokrevný černoch s věřící Rozinou?

Zdroj: TV Nova, eXtra.cz
+ Dalších 36 fotografií
ulice
Velké překvapení čeká tento týden klíčové postavy seriálu Ulice. Do nejznámější ulice v Česku přijíždí tajemný přítel Roziny Maléřové (Anna Kadeřávková) Victor, s nímž žila během svého loňského pobytu v New Yorku. Představitelem Victora je herec, model a hudebník Jared Bailey (30), známý pod přezdívkou Piqi Miqi.

O svém příteli, kterého nechala ve Státech, mluvila Rozina Maléřová od svého návratu. Rodičům Veronice a Martinovi (Hana Holišová a Tomáš Dastlík) toho o něm řekla mnoho, jeden detail ale vynechala.

Victor je Afroameričan. Vztah na dálku Rozinu trápil, a tak se rozhodla jej ukončit. Victor se své lásky ale nechce vzdát a protože Rozina cestu do Států neplánuje, sbalil batoh a chystá se za ní. Už ve středu Rozině připraví velké překvapení. A co teprve až jej pozná její rodina.

„Victor je mladý kluk z New Yorku, je to kuchař a v Americe má velkou rodinu. Tu opouští kvůli Rozině, za kterou přijel do Prahy, aby ji získal zpátky. Je to zajímavý kluk a dobrý člověk," říká o své postavě sympatický Jared, který žije v Česku už 8 let a má velmi dobrou češtinu.

Mezi „uliční“ partu zapadl okamžitě. „Líbí se mi tady moc, lidi ve štábu jsou milí a pohodoví. Mluví na mě česky i anglicky, a tak nevnímám žádnou jazykovou bariéru. Když něčemu nerozumím, vždycky se tu najde někdo, kdo mi to přeloží,“ usmívá se třicetiletý Jared, kterému už všichni říkají Piqi Miqi.

Jak zareaguje Rozina při setkání s Victorem? A jak jej přijme její rodina? Dívejte se na Ulici a všechno zjistíte!

Související články

Další články