Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nová posila v Ulici: Bára Seidlová bude hrát matku zneužité Jany, lidé kroutí hlavami

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
ULICE
Do Ulice zamířily nové postavy, z nichž jednu si diváci jistě pamatují jako princeznu Zubejdu. V roli komplikované matky dospělé dcery se představila herečka Bára Seidlová (38). Bystří diváci si ale stihli všimnout jedné úsměvné věci. Bára bude hrát v seriálu Dianu, matku zneužité Jany, a lidem přijde vtipné, že herečky mezi sebou dělí malý věkový rozdíl.

“Diana je z mého pohledu klasická oběť společnosti. Uvěřila totiž, že hodnota člověka závisí na tom, jak působí navenek,” prozrazuje o své nové roli v Ulici Bára Seidlová Pro ni je postava

Diany Rytířové, matky jednadvacetileté influencerky Jany, protiúkol.

“Když mě na tuto roli oslovili, myslela jsem si, že se asi spletli. Ta postava je mi tak strašně vzdálená! Ale pak jsem si řekla, že právě proto bude pro mne velkým dobrodružstvím ji přijmout,” přiznává herečka s tím, že si k Dianě, o které se v seriálu už hodně mluvilo, a nikdy ne pozitivně, hledá cestu.

“Sama děti nemám, ale stačí se dívat kolem sebe a pozorovat. I když žena není matka, je dcera, takže vždy tuší, o jaký vztah se jedná. Vztah matky a dcery má svá specifika a dle psychologů je to prý nejsložitější vztah, ale současně i velká výzva a možnost sebepoznání pro matku i pro dceru.”

Postava matky Diany dělí od její dcery Jany pouhých 14 let a nad tím se pozastavují někteří fanoušci seriálu, kteří se domnívají, že vypadají spíše jako sestry než matka s dcerou. Co myslíte vy?

Související články

Další články