Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nová posila Specialistů Jacob Erftemeijer: U seriálu musím používat jinou paměť

+ Další 4 fotografie
Skupina Nova představila na tiskové konferenci jarní programové schéma, které přinese na obrazovky pokračování úspěšných lokálních seriálů, oblíbené reality show, filmové trháky i důvěryhodné zpravodajství. Své místo v programu mají samozřejmě také Specialisté. Oslabený tým kriminalistů se dočká dvou nových členů. Kapitána Jany Šafářové, kterou hraje Eva Leimbergerová (37) a kapitána Tomáše Berana, kterého ztvárnil Jacob Erftemeijer (30) a redakci eXtra.cz prozradil, jak mu role sedla.

Moderní krimi série z prostředí Prahy přináší pohled do zajímavých exteriérů a exkluzivních míst, ale také napětí i příběhy hlavních hrdinů plné emocí. Život přináší nejrůznější změny, nevyhnuly se ani týmu Specialistů.

Představitelka Zuzany Májové Zuzana Kajnarová odešla, aby se věnovala mateřským povinnostem, Lukáš Panenka, kterého hrál Jakub Štáfek, byl na vlastní žádost odvelen do jiného útvaru.

Pod vedením zkušeného majora Strouhala nastupují do útvaru dva noví členové – kapitán Jana Šafářová, kterou hraje Eva Leimbergerová a kapitán Tomáš Beran, kterého ztvárnil herec Jacob Erftemeijer.

Z divadelních prken do seriálu

Herec Jacob Erftemeijer se narodil v Nizozemsku, ale vystudoval herectví na Pražské konzervatoři. Jacob je spíše divadelní herec, ale diváci ho mohli zahlédnout třeba v seriálu Sever nebo Jak si nepodělat život.

„Specialisté jsou pro mě nová zkušenost hlavně kvůli tomu natáčecímu tempu, protože se natáčí opravdu hodně obrazů za den. Musím používat například úplně jinou paměť než je ta divadelní, protože učit se ty texty narychlo je něco jiného než dva měsíce v kuse zkoušet jednu věc,“ řekl eXtra.cz herec Jacob Erftemeijer.

Zároveň ale herec dodal, že mu je bližší divadlo, protože ho dobře zná, ale postupně se v natáčení zabydluje. Co dalšího mladý a nadějný herec na sebe prozradil, se můžete podívat v rozhovoru.

Související články

Další články