Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová posila pro Spartu? Kopačku chce do klubu protlačit tahle vnadná MILFka!

Tahle MILFka chce Nicolae protlačit do Sparty!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Nicolae Stanciu (24) v rudém dresu? Na Letné o něj stojí a sám rumunský záložník chce do Sparty přestoupit. Jednání usilovně vede jeho agentka Anamaria Prodan (45). A už od pohledu je jasné, že vnadná mamina nebere ne jako odpověď.

Mladý fotbalista odmítl nabídky Besiktase, FCSB (dříve Steaua) nebo klubů z Blízkého východu. Momentálním snem Nicolae Stanciua je Sparta. A na Letné, kde si ještě pamatují, jak se zasadil o jejich vyřazení z předkola Ligy mistrů, chtějí rumunského záložníka také.

„Zájmem Sparty je poctěn a dělá vše pro to, aby za ni mohl hrát. Zná kouče Stramaccioniho, proti Spartě hrál a ví, že je to velký klub. Líbí se mu i Česká republika, má o všem dokonalé informace,“ řekla Prodan serveru isport.cz.

Nyní bude klíčové, aby Prodan zvládla jednání s belgickým klubem Anderlecht. „Snažíme se domluvit s Anderlechtem, aby ho uvolnil na hostování s opcí na přestup. Stanciu klubu jasně řekl, že si přeje odejít do Sparty. Samozřejmě že jde o velké peníze, ale budeme se snažit najít řešení. A myslím, že ho najdeme,“ prozradila ještě vnadná agentka.

Sám Stanciu se už před pár dny nabídkou od Sparty pochlubil s tím, že ji určitě přijme. Pokud vše klapne, v letenském mužstvu se z něj stane tvořivý záložník a nahradí tak Tomáše Rosického.

Související články

Další články