Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nová partnerka Pavla, nová vizáž: Někdejší SuperStar Sámer Issa se stal blonďákem

Vztah Sámera s Pavlou je již minulostí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
VIZÁŽ
Má novou dívku, ale i vizáž... Zpěvák Sámer Issa zase dává o sobě vědět. Ovšem tentokrát zvolil hodně netradiční vizáž, kterou by u něj fanoušci zvyklí na ledacos rozhodně nečekali. Někteří jeho skalní fanoušci se tak mohou začít domnívat, že někdejší hvězda SuperStar s barvou vlasů šlápla poněkud vedle.

Sámer byl vždy zpěvákem, který stavěl lidi do dvou táborů - jedni ho neuznávali, druzí si bez jeho hudby neuměli představit den. Sámer podle svých slov díky nové přítelkyni nabral druhý dech a skoncoval s kontroverzní minulostí.

"Všechno s ní je jiné. Je to láska. S Pavlou jsme rok, kdy jsem ji potkal na svých narozeninách. A za tu dobu upřímně není den, kdy bychom nebyli spolu v kontaktu… Je to první ženská, co mě hází do latě, ani nemám pocit, že by mě nějak omezovala, ba naopak, díky ní chci být lepším člověkem a konečně si před ní nemusím na nic hrát. Takže když se zamyslím, je to první ženská, se kterou si umím představit rodinu, tedy miminko," prozradil pro eXtra.cz Issa.

Je evidentní, že Sámer skutečně začal nový život. je zamilovaný, hudebně se mu prý daří a vše podtrhl i novou vlasovou vizáží. Jestli to je ale krok dobrým směrem a fanoušci u něj blond barvu ocení, to ukáže až čas.

Co jste možná o Sámeru Issovi nevěděli:

Dětství prožil v Damašku v Sýrii, od 6 let žije v Česku. Ze Sýrie pochází jeho otec, jeho matka je Češka. Má mladšího sourozence Marwana.*

V roce 2004 se účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, kde se umístil na 3. místě.*

Profiluje se nejen jako autor hudby ale i textů, které jsou převážně v anglickém jazyce, a tanečník.*

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy