Film Díra u Hanušovic bude jistě divácky velmi atraktivním snímkem. Jednak je to další příběh o životních ztracencích ve vesnické díře po granátu, čili milovníci filmů Bohdana Slámy si přijdou na své, a pak taky se jedná o filmovou režijní prvotinu velmi oblíbeného herce Miroslava Krobota (62).

Čili zájmu o jeho počin bude víc než dost.

Ve vedlejší roli jedné z odevzdaných žen se ukáže Lenka Krobotová (37), režisérova dcera, která hraje všude možně a všude dobře, ale je těžko si ji podle obličeje zapamatovat, kdo není přímo její fanoušek, tomu se stává, že ke tváři loví v paměti jméno a zase obráceně.

To se, jak nyní doufáme, velmi rychle změní. Krobotová nepatří mezi krásky, ale po otci brala charisma plnou náručí a jak můžete sami vidět z fotek na červeném koberci u hotelu Thermal, herečka září nade všemi a dalece zastiňuje Tatianu Vilhelmovou, která je hlavní hvězdou snímku.

Oblékla na sebe pudrovou starořímskou stolu, nasadila lehký make-up a jedinou její ozdobou byl srdečný úsměv. Krobotová sice není nejmladší ani nejkrásnější a ani nejhubenější, ale to jen dokazuje to, že skutečná krása nikdy nevychází zvenku a z vašeho vzhledu.

Krobotové červený koberec varského festivalu sluší jako nikomu a právě teď, ještě před koncem, jsme asi našli jeho letošní nejjasnější českou hvězdu.