Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nová nejkrásnější holčička na světě: Je jí teprve 6 let a už má mraky obdivovatelů

+ Dalších 21 fotografií
Nejkrásnější dívka
Nová nejkrásnější holčička na světě pochází z Ruska a už teď je úspěšnou modelkou. Mladinká Alina Yakupova (6) uchvátila sociální sítě, jenom na Instagramu ji sleduje bezmála 25 tisíc lidí. A to na šestiletou dívenku není málo!

Alina Yakupova (6) z Moskvy začala s modelingem v pouhých čtyřech letech, za tu dobu už nafotila nespočet kampaní a objevila se i v lesklých časopisech. Za pouhé dva roky už je za dalším milníkem své slibné kariéry. Je z ní nejkrásnější holčička na světě!

„Tahle dívenka je krásnější, než budu kdy já!“ píše jedna z fanynek na Instagramu, kde Alinu sleduje přes 25 tisíc lidí. Slova obdivu jí posílají z Německa, Mexika nebo Kalifornie. Zkrátka se všech koutů světa. Titulují ji i jako nejroztomilejší holčičku nebo nádhernou princeznu.

Tenhle úspěch si pochvaluje i modelčin manažer Roman Kukhar. „Jsem přesvědčen, že tajemstvím jejího proražení do světa je nejenom její krása, ale i tvrdá práce a neustálé zdokonalování se, navzdory tak nízkému věku,“ prohlásil Kukhar.

Za vůbec první nejkrásnější holčičku světa byla rovněž jako šestiletá prohlášena francouzská modelka Thylane Blondeau (18), později ji nahradila Kristina Pimenova (13) z Ruska.

Jak se vám líbí jejich nástupkyně?

Mohlo by vás zajímat

Další články