Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nová nejkrásnější holčička na světě: Je jí teprve 6 let a už má mraky obdivovatelů

Nová nejkrásnější holčička na světě: Je jí teprve 6 let a už má mraky obdivovatelů
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Nejkrásnější dívka
Nová nejkrásnější holčička na světě pochází z Ruska a už teď je úspěšnou modelkou. Mladinká Alina Yakupova (6) uchvátila sociální sítě, jenom na Instagramu ji sleduje bezmála 25 tisíc lidí. A to na šestiletou dívenku není málo!

Alina Yakupova (6) z Moskvy začala s modelingem v pouhých čtyřech letech, za tu dobu už nafotila nespočet kampaní a objevila se i v lesklých časopisech. Za pouhé dva roky už je za dalším milníkem své slibné kariéry. Je z ní nejkrásnější holčička na světě!

"Tahle dívenka je krásnější, než budu kdy já!" píše jedna z fanynek na Instagramu, kde Alinu sleduje přes 25 tisíc lidí. Slova obdivu jí posílají z Německa, Mexika nebo Kalifornie. Zkrátka se všech koutů světa. Titulují ji i jako nejroztomilejší holčičku nebo nádhernou princeznu.

Tenhle úspěch si pochvaluje i modelčin manažer Roman Kukhar. "Jsem přesvědčen, že tajemstvím jejího proražení do světa je nejenom její krása, ale i tvrdá práce a neustálé zdokonalování se, navzdory tak nízkému věku," prohlásil Kukhar.

Za vůbec první nejkrásnější holčičku světa byla rovněž jako šestiletá prohlášena francouzská modelka Thylane Blondeau (18), později ji nahradila Kristina Pimenova (13) z Ruska.

Jak se vám líbí jejich nástupkyně?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy