Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nová nástupkyně Kristiny Pimenové? Tahle holčička je prý nejhezčí na světě!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
Kristině Pimenové je "už" 11 let a není to žádná malá holčička. Postupně z ní make-upem i vizáží dělají stylisté dospělou ženu a jako dítě už nepůsobí. Bude to sedmiletá Savy Monroe, která po ní převezme titul "nejkrásnější holčičky na světě"?

Byly jí teprve 3 roky, když rodičům řekla, že chce být modelkou. "Zůstali jsme stát jako opaření. Už v tomhle věku věděla, co chce dělat," řekla DailyMailu její matka.

Rodina žije v Kalifornii, kde se každý chce stát slavným. Malá holčička tak okolo sebe měla inspirace habaděj. Rodiče se nejdříve nápadu bránili. Nechtěli, aby holčička v tak nízkém věku pracovala, a chtěli, aby se radši soustředila na jiné věci.

Nakonec si Savy prosadila svou. Rodiče ji zapsali do modelingové agentury a ona měla za pár dní první kšeft! Objevila se v klipu zpěvačky Sii, stihla nafotit několik módních kampaní (několik pro světoznámý řetězec H&M) a rozhodně nezůstane jenom u toho.

Tahle malá dáma ví, co chce, a před objektivem se cítí jako doma. Z fleku by mohla fotit do Vogue a určitě se jednou dostane na jeho titulku.

"Miluje modeling, učí se herectví a baví ji tanec. Prostě má ráda, když může bavit lidi okolo sebe. Chce chodit po mole a prostě se jí líbí na pódiu," shrnuje její otec.

Související články

Další články