Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nová naděje pro Kramného! Na jeho stranu se postavil ministr spravedlnosti!

Otevře se znovu Kramného případ?
+ Další 3 fotografie
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán se zastal Petra Kramného. Podle něj by Ústav soudního lékařství v Ostravě neměl bránit soudním znalcům obhajoby k přístupu ke vzorkům získaným při pitvě Moniky a Klárky Kramných. Mohlo by to znamenat novou naději pro Petra Kramného, kterého soud poslal za jejich vraždu do vězení.

Už to vypadalo, že se Kramný z vězení jen tak nedostane. Obhájkyně Jana Rejžková se však nevzdává a nyní se ho zastal i sám ministr spravedlnosti. Ústav soudního lékařství v Ostravě zadržuje důkazy z pitvy Moniky a Klárky Kramných. Obhajoba chce prozkoumat především srdce obětí.

Pitva by mohla definitivně dokázat, jestli Kramný skutečně vraždil proudem. V tom podle všeho ústav brání. Myslí si to poslankyně za ODS Jana Černochová. Právě ta podala v polovině dubna písemnou stížnost ministru Pelikánovi. Pokud by patolog prokázal, že vražda proudem nebyla možná, mohlo by to znamenat znovuotevření případu.

Mohlo by vás zajímat

Další články