Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nová moderátorská dvojice se představila divákům Novy. Konečně změna, píší lidé

Martin Čermák a Veronika Petruchová
Zdroj: Profimedia.cz; koláž eXtra.cz
reakce

Televize Nova představila v sobotu zcela poprvé novou moderátorskou dvojici Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka. Duo tak doplní již stávající moderátory Lucii Borhyovou (43) s Reyem Korantengem (47) a Kristinu Kloubkovou (44) s Martinem Pouvou (57). Jaký mají lidé názor na nové tváře?

Nová moderátorská dvojice se v sobotu večer poprvé představila v Televizních novinách na Nově. Moderátoři Veronika Petruchová i Martin Čermák však nejsou žádnými nováčky. Moderovali například živé vysílání v rámci webu TN.cz s názvem TN LIVE či Snídani s Novou.

„Na moderování večerních Televizních novin se těším. Poctivě jsme s Martinem trénovali, i když na takovou relaci se asi nedá úplně dokonale připravit, je to živé vysílání, v němž musíte neustále reagovat na aktuální dění. A musím se přiznat, že oceňuji, že mám na rozdíl od svých předchozích zkušeností vedle sebe parťáka, takže věřím, že to ve dvou vždy zvládneme,“ říká Veronika Petruchová.

Jaký mají lidé názor?

Vypadá to, že jsou diváci z nového dua nadšeni. Na facebooku TV Nova se pod fotkou moderátorské dvojice objevovaly samé pochvalné komentáře.

„Konečně nebudeme pořád koukat na Borhyovou a Korantenga, už jich je dost,“ píše jedna z uživatelek. „Verunka je úžasná, tak jí přeju hodně štěstí,“ napsal další. „Už dávno jsem si říkala, proč nejdou do hlavního vysílání. Jsou to profíci,“ souhlasí další.

„Veronika je šikovná a hezky se na ní divá,“ dodal nadšeně další uživatel. „Verunka je super ze Snídaně, čekala jsem, kdy to přijde,“ přidal další.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy