Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nová Miss Universe? Karolína Kokešová zabojuje o korunku

Miss Universe: Karolína Kokešová zabojuje za Česko
Zdroj: Anna Koniaeva se souhlasem
+ Další 3 fotografie
eXtra lajk!

Pandemie koronaviru si bohužel vybrala svou daň i v organizování národních soutěží krásy. Česká Miss ESSENS proto musela být odložena, přesto budou vybrané dívky reprezentovat svou zemi na světových kláních. Na Miss Universe pojede Karolína Kokešová (25). 

Miss Universe se neodmítá, říká Karolína

V roce 2020 vyhrála krásná modelka Karolína Kokešová Miss Global, což byl jeden z hlavních důvodů, proč si ji produkce České Miss ESSENS vybrala. "Věříme, že zkušenosti z Miss Global využije při reprezentaci na nejprestižnější světové soutěži Miss Universe v Izraeli. Tam pojede už v prosinci tohoto roku,“ prozradili pořadatelé.

Sama kráska přiznává, že se po Miss Global už žádné velké světové soutěže účastnit nechtěla. "Miss Universe se ale zkrátka neodmítá,“ přiznala sympatická brunetka, proč na nabídku kývla.

"Jsem také ráda, že i když jsem stále úřadující Miss Global, organizátoři mi dovolili se Miss Universe účastnit a plně mě podporují,“ svěřila se. Poslední velký úspěch na Miss Universe si Česká republika připsala před více než deseti lety. V roce 2009 se Iveta Lutovská, dnes Vítová (38) dostala mezi elitní desítku.

Hatery má, ale neřeší je

"Ohledně příprav mi pomáhá jak Česká miss ESSENS, tak Miss Global. Již brzy odlétám do USA na první přípravy spojené s úpravami šatů a národního kostýmu,“ prozradila Kokešová s tím, že je za tuto šanci moc ráda a těší se, že bude co nejlépe reprezentovat svoji zemi. Má Karolína šanci na Miss Universe uspět? Podle všeho není bez šance. A čemu tedy vděčí za svou krásu?

"Mám dobré geny od maminky a tatínka. Tímto jim děkuji. Ale samozřejmě o sebe ráda pečuji, jak by měla každá žena - je to kosmetika, kadeřnice, kvalitní krémy. Ale nijak extra to nepřeháním,“ sdělila nám své tajemství. Samozřejmě i ona už se mnohokrát setkala, zejména na sociálních sítích, s nevybíravými komentáři. Má na to ale jednoduchý recept: Hatery vůbec neřeší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy