Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Burešová si Smetanu namazala na chleba: Zůstává královnou Primy, ta s ní má velké plány

Emma Smetana a Eva Burešová na tiskovce Primy.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
ROZHODNUTÍ

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) se po neúspěchu seriálu Eliška a Damián udržela na neochvějném trůnu televize Prima. Nemá absolutně žádnou konkurenci. A podle nových zpráv, které získala redakce eXtra.cz, její kralování na této stanici jen tak neskončí. Už mají plány na její budoucnost.

Eva Burešová: Budoucnost v Zoo i novém seriálu

„Podle posledních informací seriál Zoo ještě poběží dál, i příští rok, nejspíš i další. Ale nějaký nový seriál se nejspíš příští rok začne natáčet,“ tvrdí televizní zdroje blízké umělkyni Evě Burešové.

Ta je hlavní tváří televize Prima a věrnost je třeba odměnit. Proto se už plánuje, že by byla hvězdou i připravované novinky.

„Nic moc o tom zatím nevíme, tají to. Už by prý ale neměla polohu romantické naivky, bylo by to trochu jiné,“ prozrazují zdroje.

Hlavní slovo ovšem bude mít samotná Burešová. „Přece jenom se řadu let nezastavila. Od začátku Slunečné neměla pět let pauzu. Tedy kromě porodu. Takže bude záležet na ní, jak si řekne. Tady jí určitě maximálně vyjdou ve všem vstříc,“ doplňují informátoři.

Žárlivost

A vrací se také k náznakům, že Eva nepříjemně nesla tlačenku nového seriálu Eliška a Damián.

„Byla překvapená, jak se trochu zapomnělo na Zoo a upřednostňovala se reklama na Elišku a Damiána, ale že by měla být s Emmou Smetana na kordy nebo se nějak nenáviděly, taková Eva určitě není. Rozhodně teď nemá žádnou škodolibou radost z toho, že ten nový seriál nemá úspěch, v jaký Prima i Emma doufaly,“ doplnily zdroje eXtra.cz.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy