Nová láska Vlasty Hájka. Belohorcovou měl vyměnit za Makedonku s luxusní postavou
Vlasta Hájek (51) měl být své manželce Zuzaně Belohorcové (49) nevěrný. To zjistila redakce eXtra od důvěryhodného zdroje přímo z Tenerife, kde manželé vlastní realitní agenturu. A v ní pracuje i Hájkova údajná milenka. Pohledná Makedonka se na svých sociálních sítích pyšní výstavní postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.
Podnikatel žijící na Tenerife Vlasta Hájek měl být nevěrný své ženě Zuzaně Belohorcové. Situace ale měla dle informací eXtra.cz zajít tak daleko, že se do své milenky Hájek zamiloval.
„Nějakou dobu se tady šušká, že jdou od sebe. Hájek se má stěhovat z Tenerife a Zuzana s dětmi zůstávají. Je to milenka, kterou má mít celou dobu. Teď je to ale prý něco víc. Jde o realitačku z jeho officu,“ řekl nám zdroj přímo z Tenerife.
Má krásnou postavu
A kdo je ona tajemná žena? Pohledná Makedonka pracuje ve firmě, kterou Hájek s Belohorcovou založili. Na své sociální sítě přidává pohledná žena mnohdy pikantní fotografie z pláže, na nichž ukazuje svou skvělou postavu. O jejím vztahu s Hájkem se má šuškat po celém Tenerife a podnikatel jí měl údajně zaplatit i nová prsa.
„Slyšela jsem, že je to kvůli A. S ní měl poměr od prvního dne. Teď to vypadá, že se kvůli ní rozchází. Je to Makedonka, matka dvou dcer, která měla skvělého partnera, ale odešel od ní kvůli tomu, jak se chovala. Předpokládám, jelikož se tahala s Hájkem, že prý odejde s ním, jen nevím, co ty dvě dcery,“ řekl nám zdroj, který nechce být jmenován.
Doporučené video: Rozhovor se Zuzanou Belohorcovou:
Související články

První společné chvilky Hájka a jeho údajné milenky odhaleny. Belohorcová musí pukat vzteky

Manželství Vlasty Hájka a Zuzany Belohorcové v troskách: Podnikatel si měl najít milenku

Šárka Grossová si dává pozor na vykuky: Kšeft s Vlastou Hájkem velmi promýšlí

Realitní čaroděj Vlasta Hájek ulovil bohatou Šárku Grossovou: Vábí ji na Tenerife
