Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nová láska ve StarDance? Vítězka Marie Doležalová si prý vytančila i srdce svého tanečníka

Nová láska ve StarDance? Vítězka Marie Doležalová si prý vytančila i srdce svého tanečníka
Zdroj: facebook.com
Zdá se, že herečce Marii Doležalové (29) nepřinesla účast ve StarDance jen vítězství, vyrýsovanější postavu a taneční zdatnost, ale dokonce i lásku. Po skončení taneční soutěže svůj triumf byla se svým tanečním partnerem Markem Zelinkou (28) řádně zapít a najednou v návalu emocí se vedli za ruku. Že by nová láska?

Nebylo by žádnou novinkou to, kdyby si další herečka vytancovala srdce sexy tanečníka. Už se to podařilo Jitce Čvančarové (37), která si ve StarDance našla manžela Petra Čadka (36). Je to snad i případ roztomilé Marušky a charismatického Marka?

Jejich lásce by nic nebránilo. Sama herečka přiznala, že se po třech letech rozešla s mladším přítelem Pavlem Králíčkem (23), tudíž může její láska zahořet k tanečnímu partnerovi. Na oslavách z nich byla vášeň cítit až na sto honů. Marek si "svou" zrzku vedl láskyplně za ruku. Při tom je načapali fotografové deníku Blesk.

Ani jeden vztah nepotvrdil, zarytě mlčí. Možná si chtějí konečně užít jen sami sebe, bez světel reflektorů a každodenní tvrdé dřiny před soutěžními večery. Přece jen to byl obrovský stres a až teď mohli pustit z uzdy své emoce.

Kdyby jim to ale náhodou nevyšlo jako milencům, tak jako tanečníci jsou oba teď velmi žádaní. Už na leden mají tři nabídky a je jasné, že se další díky vítězství jen pohrnou...

Související články

Další články