Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nová láska ve StarDance? Daniela Písařovicová se tulila ke svému tanečníkovi

+ Dalších 5 fotografií
Nová řada StarDance startuje na podzim a soutěžící už pilně dřou na parketu. Daniela Písařovicová (39) si evidentně výborně rozumí se svým tanečním partnerem Michalem Medkem (32)

Moderátorka Událostí ČT Daniela Písařovicová se na prahu čtyřicítky rozhodla postavit výzvě a už na podzim poměří své síly s ostatními soutěžícími ve StarDance 2018. Jejím tanečním partnerem je Michal Mládek a tvoří moc hezký taneční pár.

„Když jsem kývla na nabídku jít do StarDance, netušila jsem, jak drsné to bude!“ postěžovala si Daniela Blesku s tím, že na ni byl Michal zpočátku moc mírný a to nefungovalo. Musel proto přitvrdit, náročný trénink pak ale moderátorce zpříjemňuje polibky.

Uvidíme, co se z toho vyvine, intenzivní dennodenní tělesný kontakt dělá své a rozhodně by to nebylo poprvé, že by se taneční pár dal dohromady. Vyprávět by o tom mohli Petr ČadekJitkou Čvančarovou, Emanuele Ridi s Lucií Hunčárovou nebo aktuálně těhotná Marie Doležalová s Markem Zelinkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články