Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nová láska v životě Brada Pitta? Modelka Nicole Poturalski se objevila po hercově boku

Nová láska v životě Brada Pitta? Modelka Nicole Poturalski se objevila po hercově boku
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Nicole Poturalski
+ Dalších 11 fotografií
vztah
V životě Brada Pitta (56) se podle amerických médií objevila nová žena. Německá modelka Nicole Poturalski (27) byla spatřena, jak s hercem nastupuje do soukromého tryskáče a společně odlétají na jih Francie. Z letiště se pak měli odebrat do hercovy vily.

Po rozvodu s Angelinou Jolie měl Brad Pitt zatím v lásce smůlu. Spekulovalo se o tom, že randí s herečkou jménem Alia Shawkat, sám ale řekl, že je pojí pouze přátelství. Nyní byl ale spatřen s modelkou Nicole Poturalski, s níž odletěl soukromým tryskáčem do Francie.

Schůzka Nicole a Brada měla být původně tajná, ale díky všímavým a zvídavým fanouškům se ji utajit nepodařilo. Magazín US Weekly pak přinesl informaci, že modelka a herec spolu skutečně už nějakou dobu randí.

Nicole Poturalski

Bradova údajná nová přítelkyně Nicole Poturalski, která jako modelka vystupuje pod pseudonymem Nico Mary, se s kariérními úspěchy setkává především v rodném Německu. Tam si ji lidé mohli všimnout i na obálce módního magazínu Elle. Manažera má ale i v Los Angeles, kde se zřejmě seznámila s Pittem.

Ještě než se stala modelkou, přála si Nicole v dospělosti být mořskou bioložkou. Za tímto snem byla odhodlaná jít, dokud ji v jejích 13 letech neobjevil lovec talentů. Všiml si jí, když byla s rodinou v Disneylandu v Paříži.

Poturalski díky své kariéře často cestuje a jako modelce se jí tak velmi hodí, že umí hovořit celkem 5 jazyky. Kromě své mateřské němčiny umí díky polským předkům i polsky a samozřejmě ovládá perfektně angličtinu.

Děti

Brad Pitt má se svou bývalou ženou Angelinou celkem 6 dětí. Nicole je sice mladičká, ale sama už je matkou malého chlapce jménem Emil. Stejně jako Pitt i jeho nový objev velmi chrání soukromý své rodiny a dítěte především. Není tak pochyb, že si tito dva budou přinejmenším rozumět. Podívejte se do galerie na to, jakou krásku si hollywoodský fešák našel.

Související články

Další články