Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nová láska v Survivoru? Pítr se sblížil s Bezděkovou. Nečekaná reakce Gašpárové

Survivor 2023: Pítr se sblížil s Andreou Bezděkovou. Nečekaná reakce Gašpárové
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Důvěra

Má Gabriela Gašpárová důvod k žárlivosti? Petr Havránek, se kterým randí z dob jejich působení v Love Islandu, se během natáčení Survivoru více než sblížil s modelkou Andreou Bezděkovou. Nutno ale říci, že to není náhoda. Není totiž tajemstvím, že mají společnou minulost, což Gašpárová přiznala i pro pořad TALK. 

Ačkoli je svátek zamilovaných, Gabriela Gašpárová ho bohužel stráví sama bez svého Pítra. Ten momentálně bojuje o přežití v náročné reality show Survivor daleko od svého domova. Spolu v jeho týmu Hrdinů bojuje také modelka Andrea Bezděková, se kterou měl Pítr společnou minulost, jak Gábi sama prozradila v rozhovoru pro pořad TALK.

Gabriela Gašpárová svému Pítrovi věří

"Není žádným tajemstvím, že Pítr s Andreou spolu v minulosti měli nějaký bližší vztah. Je pochopitelné, že možná i tam ty vztahy budou v tom Survivoru. Ale myslím, že pořád je to pod nějakou hranicí a je to v pohodě," doufá Gabriela, která svému příteli věří. I přesto, že jí TV Nova ukázala sestřih videa z ostrova, na kterém je vidět Pítr s Andreou, jak se k sobě mají, to bývalou účastnici Love Islandu nijak nepohoršilo.

"Je to nějaký sestřih, nemůžu z toho poznat, co se tam děje. Pítrovi věřím a doufám, že k ničemu, co přechází hranice, nedojde. Snad bude všechno v pohodě. Je to nepříjemné, to by bylo asi každému, ale jak jsme mohli vidět hned na začátku, Pítr vedle ní nechtěl spát," dodala na závěr Gábina.

Petr Havránek dostal nabídku do Survivoru podruhé

Mezi Petrem Havránkem a Gabrielou Gašpárovou to začalo jiskřit v soutěži Love Island. Tam se jejich cesty spojily a vznikla z toho velká láska, která přetrvává dodnes. Po návratu do Čech spolu začali bydlet. Nyní je jejich vztah podroben velké zkoušce, protože každý z nich je na druhém konci světa. Gábina se v rozhovoru pro TV Nova svěřila, že Pítr nabídku do Survivoru nedostal poprvé. "Po návratu z Love Islandu to byl šok a představa, že by odletěl hned dva měsíce poté, co se vrátil, byla šílená. Takže se rozhodl nejet ten minulý rok. Celý další rok jsem slyšela, jak ho účast láká, a bylo mi jasné, že pokud bude druhá série, on do toho půjde," přiznala Gašpárová.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy