Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nová láska se žhářem? Vlaďka Erbová se drží za ruku s obviněným Matějem, známe pravdu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

O Vlaďce Erbové (40) už není skoro vůbec slyšet. Zabydlela se v Mostě, kde podniká a vychovává dvě děti. V poslední době se ale začala na sociálních sítích chlubit fotkami s pohledným fešákem. Jak to s ním ve skutečnosti má?

Vlaďka Erbová: Zamilovanost?

Vlaďka Erbová se vrátila k roli modelky a v posledních dnech na svém Instagramu vydává posty s fotkami s pohledným mladým mužem. S tím se drží za ruce, opírá se o něj, sedne si mu do klína…

Její fanoušci jsou u vytržení a přejí dvojici mnoho společně strávených let. Především dámy se rozplývají nad půvabem Vlaďčina partnera.

Jenže stačilo trochu zapátrat na internetu a ukázalo se, že její parťák na focení módní kolekce Matěj Drbohlav nemusí být zrovna nejideálnější partie. Je předsedou karlovarské krajské organizace hnutí Trikolóra a právě se u soudu zodpovídá z obvinění, že měl stát za podpálením auta náměstka chomutovského primátora Davida Dindy.

Pravda

Kromě toho i samotné okolí modelky si je jisté, že Vlaďka s mužem nic nemá.

„Dělali spolu výhradně jen tu reklamu, víc nic. To by mi přiznala. Teď při dvou dětech a práci nemá na chlapa prostor,“ dušuje se její blízká kamarádka.

A samotná Erbová píše, že „Mates asi půjde na dračku“​, což by asi zamilovaná žena nepsala.

Zkrátka a dobře, tady pšenka lásce nepokvete…

Vlaďka Erbová je exmanželkou hokejisty Zdeňka Bahenského, s nímž má dospívající dceru Viktorii, a exfotbalisty Tomáše Řepky, se kterým má devítiletého syna Markuse.

Související články

Další články