Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nová láska prince Harryho? Tahle urozená blonďatá kráska!

Nová láska prince Harryho? Tahle urozená blonďatá kráska!
Zdroj: profimedia.cz
Princ Harry (31) není tak vzorný a rodinně založený jako princ William, ale už by bylo na čase, aby se také usadil. Už ho přestala zajímat sestra jeho švagrové Pippa Middleton (32) a poohlédl se po nové kořisti. Tentokrát si dělá zálusk na tuto krásnou mladou řeckou princeznou Marii-Olympii (19).

Ta je oproti jeho dosavadním dívkám úplně jiná. Je o hodně mladší než Harry, tak je otázkou, jestli se bude chtít také usadit Ale má jedno velké plus. Stejně jako Harry je zvyklá vyrůstat v přepychu, obklopená penězi a vším, na co si vzpomene. A hlavně se princi velmi líbí. Je do ní prý doslova blázen.

Navíc se o ní mluví jako o nejkrásnější a nejžádanější princezně na světě. Touží po ní snad každý chlap, takže si princezna může jen vybírat. Otázkou je, jestli vzhledem k jejímu věku má na muže a rodinný krb vůbec pomyšlení. Sbalí ji tedy zrovna Harry? Očividně není jediný, kdo si na krásku dělá zálusk.

Jeho kamarádi by se prý divili, kdyby se o ni Harry nepokusil. Kdyby ji klofl a tvořili by pár, určitě by z něj měla radost Kate Middleton (34). Té se totiž vůbec nelíbilo, že si dříve něco začal Harry s její sestrou.

"Harry je do Marie-Olympie zamilovaný až po uši. Je z ní naprosto unesený. Byli spolu na několika schůzkách a plánují, že spolu před Velikonoci pojedou lyžovat," řekl australskému magazínu New Idea zdroj blízký královské rodině. Tak uvidíme, jak dlouho to Harrymu bude trvat a jakou taktiku zvolí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy