Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nová láska, nový dům: Vlastina Svátková si vybudovala úchvatné bydlení s vodopádem

Vlastina Svátková bydlí v domě s vodopádem.
Zdroj: se souhlasem V. Svátkové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková (39) má po druhém rozvodu s bývalým manželem Jiřím Kounickým (42). Po rozpadu vztahu Vlastina přesídlila do nového vzdušného domu, který se chlubí i vodopádem, jejž jí pomohl vytvořit její nový, o sedm let mladší fešný partner Jan Ryba.

Ani druhé manželství půvabné herečce Vlastině Svátkové nevyšlo. Přesto ale úsměv na tváři neztrácí, radost jí dělají nejen její synové Matyáš, Adam a Kryštof a nový partner, o sedm let mladší Jan Ryba, ale také nové bydlení. V únoru se totiž přestěhovala do svého domu snů, kde vyladila každičký detail.

Nový domov, nový začátek

"Domov, důležitý prostor, kde teď trávíme nejvíc času a možná ještě dlouho budeme. Prostor, kde tvoříme a zanecháváme otisky prstů na oknech. Prostor, který jsem si vysnila do nejmenšího detailu: od výhledu, velká okna po vzrostlou zahradu. Ale to světlo, to neskutečně zvláštní světlo, které celý dům provází, o tom se mi ani nesnilo," svěřila se Vlastina na svých sociálních sítích, kam připojila i snímky interiéru krásného domu. V něm nechybí spousta pokojových rostlin a prostor domu tak v duši člověka navodí pocit klidu a vyrovnanosti.

Třešnička v podobě vodopádu

Vypadá to, že po několika měsících práce už Vlastina pouze ladí "třešničky na dortu". Nyní se dokonce pochlubila, že její dům zdobí i vodopád, který nejenže skvěle vypadá, ale také se pro něj najde perfektní využití v horkých letních dnech. "Tak do naha pod homemade vodopád," uvedla na svém Instagramu.

"Oni mají televizor, ledničku, auto, tak si říkají: "Co ještě nemáme?!" Vodopád," napsala úsměvně jedna Vlastinina sledující. "Dům s vodopádem, to je nádhera, kam se hrabou hodinky s vodotryskem," píší další nadšení fanoušci.

Tohle se Vlastině opravdu povedlo! V galerii se podívejte, jaký krásný dům si půvabná herečka vybudovala.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy