Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nová láska Lucie Vondráčkové odhalena: Randí s o 18 let mladším MMA zápasníkem

Lucie Vondráčková na otevíračce nového fitcentra na pražském Chodově.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
láska

Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) je opět zamilovaná. Po rozvodu a několika rozchodech našla zalíbení v dalším sportovci, a to v o 18 let mladším MMA zápasníkovi organizace Oktagon MMA Zdeňku Polívkovi (24). Lucie promluvila o stavu zamilovanosti a pár se již chlubil i společným snímkem na Instagramu.

"Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost," svěřila se Lucie Vondráčková před několika dny pro deník Blesk.cz, kde promluvila o své nové lásce. Tehdy ale identitu partnera ještě tajila.

Nebylo ale těžké vypátrat, o jakého šťastlivce se jedná. Známá zpěvačka se zamilovala do MMA bijce organizace Oktagon MMA Zdeňka Polívky, který je proti ní o 18 let mladší. Svou lásku tento pár nechce skrývat a nedávno se už i pochlubili společným snímkem na Instagramu.

Lucie a Zdeněk lásku neskrývali

Na tuto informaci upozornil jako první web kafe.cz. Pár spolu byl na MMA turnaji v Brně a rozhodně prý vzájemnou náklonnost neskrývali. Vodili se zamilovaně za ruce a bylo zcela zřejmé, že tvoří pár.

Lucky jsme se na její nový vztah zeptali. Na naši zprávu nám sice odepsala, ale odpovědi na otázku, jak se s Polívkou dali dohromady a jak dlouho jsou spolu, se vyhnula. "Mám se pracovně a předpremiérově," odpověděla pouze velmi stručně zpěvačka, která patří mezi ženy, jež se o sebe a své zdraví velmi starají. Je tak přirozené, že i ji přitahuje podobný typ mužů, konkrétně má slabost zejména pro sportovce.

Z bývalého vztahu s hokejistou Tomášem Plekance má dvě děti. V srpnu 2018 však manželé oznámili rozchod kvůli neshodám. Naposledy byla spojována s moderátorem Petrem Vojnarem, ale ani tato láska nevydržela. Nyní snad bude mít větší štěstí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy