Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nová láska jí nepomohla: Kadeřávkovou z Ulice stále drtí nevyléčitelná choroba

Nová láska jí nepomohla: Kadeřávkovou z Ulice stále drtí nevyléčitelná choroba
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
To je nemilé!
Nemoc, láska, stěhování, pak nemoc a zase nemoc. Tak vypadá v posledních týdnech život Aničky Kadeřávkové (22), která ve středu po dlouhém mlžení potvrdila vztah s rapperem Strapem (30). I když je hvězda nekonečného seriálu Ulice šťastně zamilovaná, život jí komplikuje nevyléčitelná choroba. Zase je to horší!

S nemocí Anny Kadeřávkové (22) z nekonečné Ulice je to jako na horské dráze. V jednu chvíli se může cítit jako vyléčená, ale pak lymeská borelióza udeří ještě zákeřněji než předtím.

To se stalo i teď, herečku navíc sužuje i nepříjemné nachlazení. A do toho musí sestavovat nábytek. "Už týden se léčím z virózy. Každý ráno si dělám před snídaní teplej čaj a pak střídavě spím nebo beru šroubovák a v pyžamu montuju nábytek v novým domově, kterej pomalu roste," posteskla si Kadeřávková.

Rapper Strapo (30) asi nebude úplně přítel do nepohody, když musí šroubovák do ruky brát Anička. Zvlášť když je o rovných 8 let starší!

Borelióza se u herečky bohužel dostala do nevyléčitelné fáze. Naděje umírá poslední, ale Kadeřávková se nemoci nemůže zbavit už téměř dva roky. "Imunitu mám na bodě 0. Sem tam se mi vracejí symptomy boreliózy a kór v tomhle podzimním počasí o okolním stresu bych svýmu tělu chtěla co možná nejvíc pomoct to zvládnout," uzavřela kráska.

Anička si navíc nemůže dopřát ani kapku alkoholu a jak už dřív přiznala eXtra.cz, denně bere velké množství prášků. Tak snad se její stav zase zlepší.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy