Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nová láska? Fešák Tomáš Zonyga má pro Lucii Vondráčkovou slova plná obdivu

+ Dalších 5 fotografií
VYZNÁNÍ
Je Lucie Vondráčková (39) rok po oznámení rozchodu s Tomášem Plekancem (36) stále sama, nebo už tráví veškerý volný čas v náručí nového muže? Nedávno se vyrojily spekulace o tom, že by mohla mít velmi blízký vztah k pohlednému sportovci Tomáši Zonygovi (26), který dělá parkour. Ten teď dal najevo, co si o své „kamarádce“ myslí.

Zpěvačka se vydala na letiště a i odtud si dopisovala s fanoušky.

„Potkala jsem na letišti známého, tak to bude ok,“ napsala Lucie Vondráčková (39) diskutujícímu s obavou, jak jí bude asi dlouhý let utíkat.

Fotky ale hovoří úplně jinak. Zpěvačka i o třináct let mladší muž na nich vypadají jako tradiční pár, který se od sebe nehne na krok a chystá se spolu na dovolenou. Rozhodně nepůsobí jako dvojice, která se náhodou potkala. Navíc aby muž, který Lucii trénuje syny, čirou náhodou letěl do toho samého města, to se opravdu nezdá jako náhoda.

Tomáš jí navíc ve své Instastories vysekl poklonu. „Hezky o mně mluví. Přál bych to stejný i Vondrajdě. Je fakt dost v pohodě,“ chválí přítelkyni Tomáš Zonyga v reakci na články o jejich údajném románku.

Tajení

Mládenec podle našich informací má k Lucii opravdu blíž, než se minimálně zpěvačka snaží tvrdit. I kdyby tomu tak bylo, není důvod vztah skrývat. Oficiálně už přece dávno nežije s manželem, ten už dokonce s Lucií Šafářovou čeká narození společného potomka. Proč by tedy nemělo štěstí v lásce potkat i pěnici? Nemuselo by se to zamlouvat leda tak advokátům, u soudu totiž opuštěné a zrazené paničky prospívají lépe.

A jak Lucie cestování vysvětluje? „Na otočku do Montrealu. Pro kufry,“ napsala na Facebooku s mnoha smajlíky. Jistojistě se ale především sejde se svou kanadskou právničkou, která se pro ni snaží v Kanadě dobýt něco z majetku Tomáše Plekance. Zpěvačka chce totiž stále rozvod za oceánem, a to přesto, že se všichni, rodiče i děti, natrvalo usadili v Česku. Možná ale nelže a jede si opravdu pro kufry, kufry plné peněz…

Mohlo by vás zajímat

Další články