Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová LÁSKA? Dara Rolins se pochlubila NEZNÁMÝM FEŠÁKEM a jen zářila!

+ Dalších 81 fotografií
Nový objev
Dara Rolins je už přes rok single. Od ledna, kdy se po dlouhých sedmi letech rozešla s rapperem Rytmusem, se na veřejnosti neobjevila s nikým novým. Zatímco Rytmus prožívá dle jeho slov nejhezčí období v životě a vůbec se tím netají, Dara se celý rok spíše držela při zemi a z těžkého rozchodu se pomalu vzpamatovávala. Teď je ale možná všechno jinak. Že by nová láska?

Dara Rolins (46) poslední měsíce trávila především se svojí dcerou Laurou a od vztahů si dávala pauzu. Zpěvačka na rozdíl od rappera po jejich rozchodu neskrývala emoce a přiznala, že ji celá situace bolí a mrzí. Rytmus (42) naopak už rok postuje zamilované fotky s budoucí matkou jeho dítěte Jasminou Alagič. Chvalozpěvy na její osobu rozhodně nešetřil a Dara tomu všemu musela přihlížet.

Jak se ale zdá, teď se štěstí usmálo i na Daru, která se už dvakrát vyfotila s neznámým krasavcem. Ještě k tomu na nejromantičtějším místě na světě – v Paříži. Jak vyplynulo z dalších fotografií, Dara je v Paříži spolu s ostatními ambasadory značky Huawei. Akce se měla mimo jiné zúčastnit i Jasmina Alagič, ta už ale před několika týdny oznámila, že se výletu do Paříže vzdá…

Můžeme se jenom domnívat, že k tomuto rozhodnutí přispěl fakt, že se akce zúčastní právě i Rytmusova expartnerka Dara. Ta si podle všeho chvil v Paříži užívá. O to víc, když jí dělá společnost tak pohledný muž! Vzájemného jiskření si všimli i fanoušci Dary. „To vypadá na novou love story?;),“ napsal jeden z nich. „To by byl dokonalý pár,“ dodal další. Ať už to má Dara s neznámým mužem jakkoliv, budeme napjatě sledovat, jestli se z této dvojice nevyklube něco víc.

Mohlo by vás zajímat

Další články