Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nová láska Zuzany Čaputové: Juraj Rizman prozradil, co ho na prezidentce okouzlilo

Nová láska Zuzany Čaputové: Juraj Rizman prozradil, co ho na prezidentce okouzlilo
Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Prezidentská láska
Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová (46) si našla nového partnera. Pro veřejnost je informace velmi čerstvá, nicméně pár se stýká už měsíce. Čaputová začala randit se svým bývalým poradcem, který nyní konečně pomluvil o jejich vztahu. Co všechno Juraj Rizman (44) prozradil?

Jsou tomu sotva dva dny, co na veřejnost unikla radostná informace o slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové. Paní prezidentka si po delší době našla novou lásku. Již na konci loňského roku začala randit s aktivistou v oblasti životního prostředí Jurajem Rizmanem, který je o dva roky mladší.

Musel změnit pozici

Pár se zná už dlouhých 13 let. Rizman nyní promluvil pro portál pluska.sk o jejich vztahu. Než se dali dohromady, Juraj pracoval jako poradce paní prezidentky. Pozici musel ale opustit, protože je gentleman. "Odešel jsem dobrovolně, aby nevznikly žádné pochybnosti a nedostali jsme se do střetu zájmů," vysvětlil Rizman, který nyní pracuje jako poradce pro podpředsedu parlamentu Juraje Šeliga.

"Je to pro mě profesionálně delší dobu plánovaná změna. S paní prezidentkou a jejím týmem zůstávám v blízkém kontaktu," uvedl Rizman.

Láska a soukromí

Vzhledem k postavení Čaputové není divu, že si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Podobně to vidí i její nový přítel. "Ano, jsme opravdu spolu. Jsme šťastní a jsme si navzájem oporou. Promiňte, ale oba se snažíme chránit si soukromý život, takže se k tomu nebudeme více vyjadřovat," řekl Rizman.

Přeci jen ale ještě něco málo prozradil. Například se svěřil s tím, co ho na Čaputové nejvíce okouzlilo. "Je to moudrá a krásná žena. Obdivuji její ohromný optimismus a energii," sdělil.

Rizman dále zmínil, že dobře vychází s dcerkami paní prezidentky. "Myslím, že s nimi mám kamarádský vztah. Pokud dovolíte, děti jsou přesně jednou z těch částí našeho soukromí, kterou chceme co nejvíce držet mimo pozornost médií," doplnil.

A jak je připraven na to, že bude pod drobnohledem médií a jejich vztah bude veřejnost pečlivě sledovat? "Budu se snažit, aby náš vztah zůstal co nejvíce soukromou záležitostí," zdůraznil na závěr.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy