Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nová láska Brada Pitta odhodila svršky: Kdo je krásná Ines de Ramon

Ines de Ramon: Partnerka Brada Pitta se odhalila
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
romantika

Hollywoodský herec Brad Pitt si užívá volné chvíle se svou novou láskou Ines de Ramon. Fotografové magazínu Page Six je společně vyfotili u hotelového bazénu, kde se mladá designérka šperků slunila nahoře bez. Kdo je tato uhrančivá kráska?

Pohoda na dovolené

Na fotografiích, které exkluzivně získal zahraniční web Page Six, jsou vidět držitel Oscara Brad Pitt a jeho nádherná přítelkyně Ines de Ramon, jak si spoře oděni užívají relax u bazénu.

Nový pár hollywoodského showbyznysu si dopřával romantickou dovolenou v mexickém resortovém městě Cabo, kde se exmanžel Angeliny Jolie a jeho nová partnerka rozhodli oslavit konec loňského roku a příchod toho nového.

Zatímco Brad, který se na žhavém sluníčku trochu spálil, si plavky oblékl, jeho devětadvacetiletá přítelkyně je spíš odhazovala. Sedli si na lehátka vedle sebe, Ramon si sundala vrchní díl svých bikin a odhalila se slunečním paprskům v celé své kráse. Brad zase ukázal světu svá mnohá tetování.

Kdo je Ines

Ines de Ramon se v loňském roce v tichosti rozvedla po třech letech manželství s hercem Paulem Wesleym, kterého řada diváků zná ze seriálu Upíří deníky. Ines získala na Ženevské univerzitě v roce 2013 bakalářský titul v oboru obchodní administrativa. Je také držitelkou certifikace výživové poradkyně od Institutu pro integrativní výživu. Většina jejích profesních zkušeností však byla ve šperkařském průmyslu.

Podle jejího LinkedInu dříve pracovala v oddělení šperků v Christie's a u luxusního švýcarského klenotníka De Grisogono.

V současnosti pracuje jako vedoucí velkoobchodu pro značku šperků Anita Ko Jewelry se sídlem v LA, mezi jejíž fanoušky patří hvězdy jako Hailey Bieber, Kourtney Kardashian nebo Mandy Moore. V únoru 2022 si Ines de Ramon zahrála ve fotografické kampani pro značku, kterou sdílela na svém Instagramu.

Poprvé spolu

Že věhlasný herec randí s mnohem mladší exmanželkou Paula Wesleyho, odhalil web DailyMail. Pitt byl spatřen v neděli 13. listopadu 2022, jak přijíždí na koncert zpěváka Bona v Los Angeles. Doprovod mu dělala mladá Ines de Ramon a také další hvězdný pár, topmodelka Cindy Crawford a její manžel Rande Gerber. Přítomni byli i herec Sean Penn a obchodník Vivi Nevo.

Na fotografiích byl zachycen Brad Pitt a Ines de Ramon, jak si povídají před divadlem Orpheum, drží se za ruce a stojí v těsné blízkosti u sebe. Na snímcích se smějí na všechny strany.

Související články

Další články