Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nová láska Agáty Hanychové svědčí i Žilkové: Vypadáte jako sestry, píší fanoušci

Agáta Hanychová s maminkou Veronikou Žilkovou.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Některým lidem svědčí nová láska, jiným zase rozchod. Modelka Agáta Hanychová (37) a herečka Veronika Žilková (60) jsou důkazem, že je obojí možné. Maminka s dcerou se zvěčnily na dovolené ve Španělsku a fanouškům spadla brada. Nejenže lichotí rozzářené Agátě, ale i Veronice, která prý vypadá jako její sestra. V galerii se přesvědčte sami. 

Agáta Hanychová randí už nějakou dobu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se kterým po pár týdnech vztahu prožila i první dovolenou ve Španělsku, kde už padlo i několik zamilovaných vyznání.

Za Agátou a Jaromírem později přiletěla i Veronika Žilková s dcerou Kordulou a vnoučaty Miou a Kryšpínem.

Veronika a Agáta vypadají jako sestry

Modelka se se svými fanoušky dělí i o momenty ze soukromí a snímek s maminkou Veronikou vyvolal ohromnou vlnu lichotek. "Naše," uvedla Agáta jednoduše, ale jasně k fotografii.


Netrvalo dlouho a fanoušci zahrnuli fotografii lichotkami. "Mamka vypadá jako vaše ségra," uvedla jedna ze sledujících. "Já si prvně říkám, s jakou kámoškou to tam stojíte. A pak koukám pořádně a maminka. Obě dvě topky," píší další. "Vypadáte jako sestry. Konečně štěstí, aby vám to tak vydrželo napořád," shodují se.

Nová láska i těžký rozvod

Za šťastným výrazem Agáty Hanychové stojí zajisté nová láska i rodina, se kterou má krásný vztah. Zda jí partnerství s Jaromírem Soukupem po několika nevydařených vztazích vydrží, je otázkou.
Stejně tak zůstává otázkou, zda se třeba i po boku Veroniky Žilkové brzy neobjeví nový muž.

Po drsném a nečekaném rozchodu s Martinem Stropnickým přirozeně prožívala těžké momenty. Avšak jak se říká, čas zahojí téměř všechny rány a na spokojeném výrazu herečky je znát, že už je z nejhoršího venku, za minulostí se příliš neohlíží a jde dál.

"My jsme byli čtyřicet let kamarádi, takže mě na tom celém nejvíc bolí to, že to je, jako když vás zradí nejlepší kamarád. Je ale potřeba jít dál," svěřila se nedávno pro eXtra.cz.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy