Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nová krev v Like House: Kdo je perská kočička Djany?

Like House: Djany je miláčkem fanoušků
Zdroj: Se souhlasem Djany
+ Dalších 9 fotografií
Galerie

Tiktokerka Djany je novou účastnicí v reality show Like House. Novou krev show už potřebovala jako sůl. Jak si půvabná Tádžikistánka poradí s vilou plnou infuencerů? Na krásnou Djany mrkněte do naší galerie.

Hvězda TikToku poradí i pobaví

Novou účastnicí primácké reality show Like House je Djany. Ta točí zábavná videa na TikTok, kde inspiruje a každý den rozesmívá svých 265 tisíc fanoušků svými mega vtipnými příběhy ze života. Djany mluví třeba o svojí starší sestře, klucích, lásce a problémech všedního dne. Djany ale hlavně bere celý svůj život s humorem a její TikTok je místem, kam si lidé chodí odpočinout a zapomenout na stresující realitu.

Její klasický pozdrav je No nazdar a Djany je jak jinak než prostě svá. Její kontent je zábavný a originální, kráska to navíc umí skvěle i s make-upem.

Jak s klukem podle Djany? "Pokud máš nového přítele, ulož si jeho číslo a zapiš si ho pouze pod křestním jménem. Jakmile něco podělá, nehysterči a nehádej se, ale umaž mu jedno písmeno ze jména. Až ti nezůstane žádné písmeno ve jméně, smaž si týpka."

Kráska z Tádžikistánu

Dál se Djany s fanoušky podělila třeba o svůj zážitek z randící aplikace Tinder. "Mám 173 centimetrů, on měl napsáno, že má přes 180. Když jsme se potkali, byla jsem vyšší a větší. Vypadalo to, jako kdybych mu vyhrožovala, aby se mnou na to rande šel," baví Djany fanoušky.

Jindy zase mluví o mužském egu, trapasech, sdílí svoje reakce na ostatní videa anebo ukazuje svoje umělecké výtvory, Djany totiž taky maluje. Má perské kořeny, konkrétně tádžikistánské, umí tedy i rusky.

A jak si poradí s partou influencerů ve vile? "Kvůli kauzám se bojím skoro všech účastníků. Nerada bych někoho nechtěně urazila. Těším se třeba na Tomiho a Jenise. Ti nejsou na ničí straně, nehádají se a lidi je mají rádi," prozradila mladá influencerka. Tak uvidíme.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy