Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nová kost průšviháře Kociána z Luneticu: Kdyby chtěl fetovat, dostane na solar!

Martin Kocián s přítelkyní Martou
Zdroj: Facebook
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
NOVÁ LÁSKA
Ještě nedávno se zasnuboval s bývalkou, dnes už je v tom až po uši s novou přítelkyní! Černá ovce Luneticu Martin Kocián (42) si ale asi uměl vybrat dobře. Na rozdíl od ex Katky, která na něj párkrát poslala policajty, tentokrát mu hrozí spíš pořádný výprask, kdyby zase začal s fetem.

„Na začátku turné jsem dvakrát fetoval. Souviselo to s problémy s Katkou Ale teď jsem už měsíc a půl čistý. Jinak by se ani náročné turné s Luneticem nedalo zvládnout. Našel jsem si novou přítelkyni. Jmenuje se Marta, má v Praze fitko, kam chodím cvičit. Řekl jsem jí na rovinu, že jsem závislý na perníku, ale že udělám všechno pro to, abych se z toho dostal, protože ji miluju,“ prozradil Martin Kocián nedávno eXtra.cz.

Je učitelka

A co je vůbec Marta H. zač? Brzy oslaví třiatřicet, za svůj poměrně krátký život toho zvládla hodně. Kromě fitka má ještě pohybové studio, takže tělo má pořádně zocelené. Kdyby byl náhodou Martin fakt násilnický typ, jak jeho bývalá holka tvrdí, dostane nářez spíš on než jeho drahá polovička.

Marta má ale za sebou i Univerzitu Karlovu, kde na peďárně obhájila diplomovou práci na téma účinnosti Překlenovací učebnice na žáky základních škol. Vůbec netušíme, o co jde, ale působí to učeně! A mimochodem: vysokou školu absolvoval i její přítel, což taky není úplně známá informace.

Ferdička mravenkyně

Ale to není o nové lásce hvězdy chlapeckého uskupení vše! S jejím jménem a příjmením, které je hodně neobvyklé a kdo ví, zda není jedinou nositelkou obou najednou v republice, na internetu najdeme i to, že působila jako redaktorka v jedné z televizí. Na YouTube je doteď k vidění jedno video s nepovedenými záběry, na němž se směje jako pubertální trdlo. Je to ale docela srandovní.

Její jméno se objevuje i v produkcích dalších pořadů na jiných portálech, taky u jednoho seriálu ohledně make-upu, u jedné z bank, v jistém deníku a dvakrát také při soudních jednáních s jistou firmou, kde ale také mohla vystupovat coby poškozená. Těžko říci, jestli jde skutečně o jednu a tu samou osobu, pokud ale ano, zvládla toho fakt hodně. A to ještě nemluvíme o účastech na různých sportovních závodech včetně jedné obdoby Železného muže.

Jak to má Koci s drogami?

„Marta je bezvadná. Martina nijak neomezuje, neleze mu do telefonu jako ta předchozí, nechává ho dýchat. Je sebevědomá, má vlastní názor a kdyby zase začal brát drogy, nebude ho vedle sebe trpět. Líbí se mi, jak přistupuje k životu. Je to sportovkyně tělem a duší. Proto i Kociho strhává k tomu, aby na sobě makal. Dlouho ji neznám, ale působí na mě strašně dobře. Vedle ní opravdu rozkvetl,“ řekl eXtra.cz manažer Luneticu Zdeněk Obhlídal.

Ten vyvrací i to, že by podle posledních zveřejněných videí Martin zase v něčem lítal. „Jsem s ním teď hodně často a poznal bych to. Měli jsme pár vystoupení a on prostě rád provokuje a chce, aby lidi měli o čem mluvit a co komentovat. Nic jiného za tím nevidím. Změnil se k lepšímu. Tak to doufám i zůstane,“ dodal manažer.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy