Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nová hvězda ORDINACE: Tenhle fešák pořádně zamíchá dějem v Kamenici!

+ Dalších 41 fotografií
Ordinace
Model, hudebník, herec a od čtvrtka také hvězda Ordinace v růžové zahradě. Šimon Bilina si v populárním seriálu zahraje Jáchyma Jošta, syna arogantního, ale bohatého pacienta. A stejně jako ve skutečnosti, i ve fiktivní Kamenici bude muzikantem!

Šimon Bilina je od čtvrtka novou hvězdou Ordinace v růžové zahradě. A jeho postava nadaného hudebníka Jáchyma Jošta pořádně zamíchá dějem!

Původně přijíždí do Kamenice pouze kvůli jednomu koncertu, jenomže nevyřízené účty s otcem, arogantním a bohatým Radovanem Joštem, ho v městečku nakonec zdrží. I když to byl právě táta, kdo ho k muzice přivedl, zároveň mu v minulosti hodně ublížil. A zdá se, že odpuštění nebude jednoduché.

Představitel Jáchyma studuje herectví v Brně, zároveň je Šimon Bilina modelem a rovněž hudebníkem. Bude zajímavé sledovat, jak v Ordinaci zamíchá kartami. Protože příběh Jošta, který byl prozatím nepříliš výraznou postavou, je rozsáhlejší, než se mohlo zdát!

Mohlo by vás zajímat

Další články