Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nová hvězda MODRÉHO KÓDU Eva Josefíková odhodila svršky! Její dokonalé trojky mohl vidět úplně každý!

+ Dalších 12 fotografií
Televize Prima odstartovala seriálovou novinku Modrý kód, která bude zřejmě něco jako novácká Ordinace v růžové zahradě. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí má hvězdné herecké obsazení a je inspirován skutečnými osudy pacientů, lékařů i dalších pracovníků pohotovosti. Novou hvězdou seriálu je krásná herečka Eva Josefíková (27), která se nebojí svlékat. Ukáže svoje pevné vnady i v Modrém kódu?

Televize Prima dnes odstartovala žhavou novinku Modrý kód a vysílá hned dva díly za sebou. V hlavních rolích uvidíme zkušené herce, ale i nové tváře. Mezi nimi zazáří i nová hvězda seriálu a bývalá partnerka Jiřího Mádla (30) Eva Josefíková (27).

Tuto krásku jste určitě zaregistrovali především ve filmu Vejška, kde se neváhala svléknout a ukázat svoje dokonalé trojky! Eva navíc odhodila svršky i v dalším snímku Fair Play, kde v jedné scéně relaxuje ve vaně a jde vidět úplně vše.

V seriálu Modrý kód se určitě můžeme těšit i na žhavé scény. Zahraje si totiž doktorku Lucii Krutinovou, která už roky miluje ženatého chlapa. Sama tvrdí, že je na to blbá dost, dělá milenku a vždycky bude ta druhá. Prožívají spolu ale i vášnivé noci. Svlékne se i v Modrém kódu?

Související články

Další články