Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nová hvězda filmu Elvis: Tahle krásná herečka jako by z oka vypadla Priscille Presley!

Herečka Olivia DeJonge ztvárnila ve filmu Elvis Priscillu Presley.
Zdroj: Profimedia, Warner Bros, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Vycházející hvězda

Zanedlouho vtrhne do kin snímek Elvis, který pojednává o životě rokenrolové hvězdy Elvise Presleyho. Ve snímku se sice objeví například Tom Hanks, ale dvě hlavní ústřední postavy jsou pro diváky taktřka neznámé. Presleyho si zahraje Austin Butler a jeho ženu Priscillu Presley ztvární zase čtyřiadvacetiletá Olivia DeJonge. Na propagačních fotografiích je navíc vidět, že si s její postavou maskéři opravdu vyhráli a Olivia jako by z oka vypadla pravé Priscille.

Snímek Elvis zanedlouho vtrhne do kin, a jelikož ho režíroval autor Velkého Gatsbyho nebo Moulin Rouge Buz Luhrmann, očekává se od něj mnoho. Film pojednává o životě a hudbě krále rokenrolu Elvise Presleyho z pohledu jeho komplikovaného vztahu s tajemným manažerem, plukovníkem Tomem Parkerem.

Hlavní role přitom ztvárnili Tom Hanks coby manažer Elvise Presleyho, Dacre Montgomery, Austin Butler jako Elvis a Olivia DeJonge jako Priscilla Presley. Právě ta patří k nejvýznamnějším a nejvlivnějším osobám v Presleyho životě a v letech 1967 až 1973 byla jeho ženou.

Snímek se kvůli covidu posouval

Čtyřiadvacetiletá Olivia DeJonge se narodila v Austrálii a objevila se již v řadě rolí. Ovšem až nyní dostala pořádnou šanci ukázat, co v ní je. Její prozatím nejznámější role jsou v seriálech Schodiště, kde hrál například Colin Firth nebo Sophie Turner, či v seriálu Lidská společnost, jak informuje CSFD.

Snímek Elvis měl již světovou premiéru na festivalu v Cannes, kde se na červeném koberci objevily hlavní hvězdy spolu s Priscillou Presley. V době natáčení snímku bylo Olivii pouhých dvacet let, kvůli koronavirovým opatřením se natáčení i následná distribuce o více než dva roky protáhly, jak informoval web Yahoo.

V galerii se podívejte, jak se maskérům podařilo přeměnit herečku Olivii DeJonge v Priscillu Presley!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy