Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nová hubnoucí metoda Rodriga Alvese: Živý Ken shazuje kila v ocasu mořské panny

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
bizár
Lidský Ken Rodrigo Alves (36) je schopný vyzkoušet opravdu všechno. Z operačního stolu plastických chirurgů si na chvíli odskočil k bazénu, kde dle svých slov poctivě hubne - plave totiž v ocasu mořské panny, což mu údajně pomáhá k efektivnímu pálení kalorií. Fanouškům se pochlubil snímky a prohlásil, že z Kena se stal mořskou pannou.

Rodrigo Alves už neví, co by vyzkoušel. Lidský Ken v bazénu ve Španělsku začal hubnout plaváním v ocasu mořské panny V rozhovoru pro Dailymail.co.uk uvedl, že se mu díky této pomůcce mnohem lépe plave, spaluje spoustu kalorií a jako bonus se mu tím prý splnil sen.

Kromě hubnutí využívá plavání ve slunném Španělsku k tomu, aby nachytal bronz a opálil své tělo. Muž, který podstoupil už tolik plastických operací, že každá další pro něj představuje zdravotní riziko, se zřejmě vrhl na způsoby zkrášlování, které ho nestojí přemíru peněz a nemusí při nich být v narkóze.

Rodrigo se na svém Instagramu svěřil, že měl už od dětství potrhlé sny, které by napadly jen málokoho. Už se stal lidským Kenem, nyní mořskou pannou a je jen otázkou, čím se stane příště. Trendy jsou v poslední době jednorožci a asi by se nikdo nedivil, kdyby se nechal unést i jimi.

Rodrigo má zvláštní hobby objíždět kvůli svým šíleným plastikám celou zeměkouli a loni v květnu měla tu čest klinika v Praze. Na reportáž z jeho návštěvy v Česku se podívejte zde

Související články

Další články