Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nová holka Leoše Mareše se nebezpečně začíná podobat Petře Faltýnové. Předělává si ji snad moderátor podle své exmilenky?

Jako vejce vejci.
Zdroj: Instagram
Je to jen náhoda, nebo snad záměr? Čím déle je Monika Koblížková s Leošem Marešem, tím se až nápadně začíná podobat jeho bývalce Petře Faltýnové. Dokonce si ji i lidi na fotkách s ní pletou. Proč se jinak pohledná módní redaktorka mění v rebelskou ďáblici?

Když si dala Monika Koblížková (34) svou fotku na Instagram, kde ji líbají dva muži na dovolené na Srí Lance, tak se mnozí zhrozili. Vždyť to je snad Faltýnová! Jenže není, opravdu jde o novou holku Leoše Mareše (39), která se ale mění před očima.

Nedávno se jí z ničeho nic přifoukly rty, že vypadala, jako by ji napadly divoké včely, ale teď jí trochu splaskly a i její pusa se až výrazně podobá nezkrotné modelce, která momentálně žije na Floridě po boku svého miliardáře Davida.

Snaží se snad sám Leoš Moniku předělat k obrazu svému, aby konečně zapomněl na svou velkou lásku Petru a měl její dvojnici po boku? Spíš by radši měla redaktorka zůstat svá, tyhle pózy à la Faltýnka jí vážně nesednou. Přeci jen jedna ďáblice stačila a radši už by se měl Mareš usadit po boku někoho, kdo je domáčtější typ a na nic si nehraje.

Související články

Další články