Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nová holka Justina Biebera je pěkná mrcha: Chtěla na něm vydělat a zpeněžit jeho zatčení, řekla si o neuvěřitelnou částku! Co na to Justin?

Chantel si cení vztahu s Bieberem na pěkný balík.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Ještě nedávno ji nikdo neznal, teď už o ní vědí úplně všichni. Chantel Jeffries, modelka kategorie Zet až mínus ruská abeceda, která se nedávno nalepila na Justina Biebera (19), když ho potkala kdesi během nočního tahu, si konečně splnila sen.

Po letech úporné snahy, kdy o ní nikdo nevěděl, a proto cpala na svůj Twitter polonahé fotky ve snaze na sebe upozornit (což by jako modelka neměla zapotřebí, mimochodem, protože by měla zakázky), se o ní konečně mluví a její nemodelkovský obličej začíná být známou tváří.

Pravda, proslavila se jenom tím, že v onen večer seděla s Bieberem v autě, když ho zatkli za jízdu v opilosti a pod vlivem drog, s ním taky putovala na policejní stanici a posléze do vazby. Jenom tahle jediná (navíc dost společensky trapná) událost jí dodala pocitu, že je megahvězda, a sama sebe prohlašuje za Justinovu holku.

Odletěla s ním na dovolenou do Panamy a už si diktuje podmínky a zvedá svou cenu. Za jeho zády se pokoušela bulváru prodat příběh o jeho zatčení a byla ochotná udělat rozhovor s podrobnostmi za půl milionu korun. Nikdo ale zatím její nabídku nepřijal, nejspíš je stále ještě jako nicka příliš drahá.

Justin si zatím užívá v Panamě a o snaze své „kamarádky“ nemá ani tušení, tak snad mu to nějaká dobrá duše po návratu prozradí, aby Justin zjistil, na kolik si nějaká Chantel sebraná támhle někde na ulici cení jeho přízně.

A pokud nám chcete napsat do komentářů, cože se nám to stalo, že se zastáváme Justina Biebera, tak nezastáváme. Nemáme ho rádi pořád, ale daleko víc nás štvou tyhle podrazácké šmucky, které nedostatek čehokoliv vyvažují intrikami a takhle sprostě si jdou za pochybnou slávou.

Související články

Další články