Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nová holka Jaromíra Jágra si mne ruce. Vyfoukla slavnějším kolegyním kšeft za miliony!

Tohle ještě žádná nedokázala. Veronice se povedlo s Jardou nafotit
kampaň na drahé šperky.
+ Další 2 fotografie
Tak tohle je opravdu gól. Modelce Veronice Kopřivové se povedlo to, co ještě žádné její sokyni v lásce. Nejenže s ním žije na slunné Floridě, konečně potvrdili svou lásku, ale dokonce je do ní Jarda Jágr tak zamilovaný, že s ní nafotil prestižní kampaň na šperky. To by se dřív Veronice o tom mohlo nechat jen zdát.

Ještě před rokem by si o takové práci mohla neúspěšná finalistka Miss nechat jen zdát, ale teď převzala kampaň za miliony po takové slavné krásce, jakou je Simona Krainová (43) či Kateřina Sokolová (26). A není žádným tajemstvím, že za to vděčí Jaromíru Jágrovi. Ten ji do reklamy, kterou fotil, přizval a bylo to dobře.

Protože kampaň najednou nabrala na pořádných grádech a na focení na Floridě bylo znát, jak to mezi milenci neskutečně jiskří a hokejista se ani na chvíli nechtěl vzdálit od své nové lásky. Náklonnost z nich jen čiší, jeden pro druhého by udělal cokoliv.

Přitom ještě nedávno vyučená kadeřnice chodila přehlídky za pár šupů, žádnou kampaň nenafotila a upadla v zapomnění. Ale vztah s Jardou ji katapultoval na vrchol. Nejenže je teď žádanou modelkou, ale možná, že ji třeba čeká hvězdná kariéra jako Innu Puhajkovou, která prorazila v televizi.

Všichni ale, co tento hvězdný pár viděli pohromadě, tak museli uznat, že to Veronika jen nehraje, ale opravdu by pro svou modlu Jardu snesla i modré z nebe a i on je konečně zas šťastný. Přeci jen teď neválí jen doma v posteli, ale hlavně na ledě a fanoušci jen jásají…

Mohlo by vás zajímat

Další články