Ještě před rokem by si o takové práci mohla neúspěšná finalistka Miss nechat jen zdát, ale teď převzala kampaň za miliony po takové slavné krásce, jakou je Simona Krainová (43) či Kateřina Sokolová (26). A není žádným tajemstvím, že za to vděčí Jaromíru Jágrovi. Ten ji do reklamy, kterou fotil, přizval a bylo to dobře.

Protože kampaň najednou nabrala na pořádných grádech a na focení na Floridě bylo znát, jak to mezi milenci neskutečně jiskří a hokejista se ani na chvíli nechtěl vzdálit od své nové lásky. Náklonnost z nich jen čiší, jeden pro druhého by udělal cokoliv.

Přitom ještě nedávno vyučená kadeřnice chodila přehlídky za pár šupů, žádnou kampaň nenafotila a upadla v zapomnění. Ale vztah s Jardou ji katapultoval na vrchol. Nejenže je teď žádanou modelkou, ale možná, že ji třeba čeká hvězdná kariéra jako Innu Puhajkovou, která prorazila v televizi.

Všichni ale, co tento hvězdný pár viděli pohromadě, tak museli uznat, že to Veronika jen nehraje, ale opravdu by pro svou modlu Jardu snesla i modré z nebe a i on je konečně zas šťastný. Přeci jen teď neválí jen doma v posteli, ale hlavně na ledě a fanoušci jen jásají…