Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová holka FattyPillowa ODHALENA! Co na jeho utajovanou lásku říká ex Sára Holanová?

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Fatty (25) si užívá příjemné období po boku půvabné blondýnky která také pochází z Třebíče jako známý youtuber. Jana Svobodová si ukradla Fattyho srdce a vypadá to, že jejich vztah jen kvete. I když se youtuber snažil chránit soukromí své slečny, nepovedlo se. Fanoušci je teď srovnávají a jeho expřítelkyně Sára mu také něco vzkázala.

Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillowa zaregistrovali, že v životě oblíbeného baviče je nová žena! Fatty ji občas ukáže na svých sociálních sítích a redakci eXtra.cz se povedlo zjistit, kdo je neznámá kráska po jeho boku.

Jana Svobodová tvoří s FattyPillowem pár již několik měsíců, ale popularitu jí to nepřineslo. Fatty se rozhodl si své soukromí chránit a nechce hned na sociálních sítích vyslepičit, kdo je jeho vyvolená nebo jak vypadá.

Poté, co redakce eXtra.cz odhalila vzhled i jméno dotyčné, fanoušci se dokonce rozhodli porovnat novou lásku s expřítelkyní Sárou Holanovou. Výsledek je ale nejasný, obě jsou totiž zcela rozdílné typy a každá má něco do sebe.

Jana je sexy blondýnka s dobrou postavou, Sára je naopak milá bruneta s dobrým srdcem a snahou pomáhat jak v útulcích, tak i v obrovském problému množitelů psů. O tom, čemu se věnuje youtuberova aktuální přítelkyně zatím není moc informací, víme ale, že střední školu ukončila již před třemi lety na třebíčském gymnáziu.

Sára Holanová se dokonce pro eXtra.cz vyjádřila k Fattyho novému vztahu: „Tu jeho současnou přítelkyni neznám,“ řekla Sára s tím, že Fatty měl známost už těsně po rozchodu. „On už po mně jednu přítelkyni měl. O tom jsme se spolu bavili a tam to nějak nedopadlo. Prý si nerozuměli, což mě velmi mrzelo, i když jsme se po rozchodu snažili dát několikrát dohromady. Nemrzí mě, že se to nakonec nepovedlo, protože by to vůči té druhé slečně bylo takové nespravedlivé,“ prozradila youtuberka.

Související články

Další články