Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillowa zaregistrovali, že v životě oblíbeného baviče je nová žena! Fatty ji občas ukáže na svých sociálních sítích a redakci eXtra.cz se povedlo zjistit, kdo je neznámá kráska po jeho boku.

Jana Svobodová tvoří s FattyPillowem pár již několik měsíců, ale popularitu jí to nepřineslo. Fatty se rozhodl si své soukromí chránit a nechce hned na sociálních sítích vyslepičit, kdo je jeho vyvolená nebo jak vypadá.

Poté, co redakce eXtra.cz odhalila vzhled i jméno dotyčné, fanoušci se dokonce rozhodli porovnat novou lásku s expřítelkyní Sárou Holanovou. Výsledek je ale nejasný, obě jsou totiž zcela rozdílné typy a každá má něco do sebe.

Jana je sexy blondýnka s dobrou postavou, Sára je naopak milá bruneta s dobrým srdcem a snahou pomáhat jak v útulcích, tak i v obrovském problému množitelů psů. O tom, čemu se věnuje youtuberova aktuální přítelkyně zatím není moc informací, víme ale, že střední školu ukončila již před třemi lety na třebíčském gymnáziu.

Sára Holanová se dokonce pro eXtra.cz vyjádřila k Fattyho novému vztahu: „Tu jeho současnou přítelkyni neznám,“ řekla Sára s tím, že Fatty měl známost už těsně po rozchodu. „On už po mně jednu přítelkyni měl. O tom jsme se spolu bavili a tam to nějak nedopadlo. Prý si nerozuměli, což mě velmi mrzelo, i když jsme se po rozchodu snažili dát několikrát dohromady. Nemrzí mě, že se to nakonec nepovedlo, protože by to vůči té druhé slečně bylo takové nespravedlivé,“ prozradila youtuberka.