Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová hokejová hvězda Jakub Vrána: Balí ho pornoherečky, jeho partnerkou je ale krásná Češka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
MS v hokeji
Páteční zápas Česko-Švédsko bezesporu ovládl třiadvacetiletý hráč NHL Jakub Vrána (23). Ten vstřelil dva góly a napomohl tak českému týmu k vítězství nad Švédskem. Musíme podotknout, že Jakub je nejen šikovný hokejista, ale i velmi pohledný mladý muž.

Od roku 2019 hraje za Washington Capitals (NHL). Svou hokejovou kariéru začal v rodné Praze. První hokejové krůčky udělal na Slavii, odkud později odešel do Letňan, kde se pod vedením trenéra Zbyňka Zavadila stal jedním z největších talentů českého hokeje za poslední dobu.

Jakub se narodil 28. února 1996 v Praze rodičům Karlovi a Janě Vránovým.

Hokejový reprezentant je bezpochyby velkým fešákem. Bohužel pro jeho fanynky, rodák z Prahy je zadaný. Randí s přítelkyní Dominikou Zapletalovou. V Americe, kde nyní žije, se spekuluje, že by se Jakub s Dominikou mohl v brzké době oženit. Podle jeho instagramového profilu, kde se příliš s partnerkou nechlubí, však nelze usuzovat, jak to spolu momentálně mají.

Americká média také uvádí, že se spekulovalo o Dominičině těhotenství, to se však ukázalo jako nepravdivá informace.

Jakub si na nezájem žen nemůže stěžovat. V minulosti mu veřejně vyznala lásku například Mia Khalifa, modelka a populární herečka z filmů pro dospělé.

Podívejte se do galerie na to, jaký fešák se skrývá pod těžkou hokejovou výstrojí. Jakube, za tento skvělý výkon ti děkujeme!

Související články

Další články